Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt mondja, legalább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja, legalább háromszor elment, akkor nem tudja pontosan megítélni a számot?

Figyelt kérdés
Majdnem egy óráig dolgoztam nyelvvel és nem voltam rutinos, nem tudom, tényleg így volt-e…

2023. máj. 28. 15:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Na, mindegy, talán rendben volt…
2023. máj. 29. 00:01
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Én sem tudom megítélni az orgazmusaim számát, mert van, hogy elkezdek élvezni és egyik jön a másik után. Nem különül el, hanem egybefolyik és egy nehéz számolgatni, pláne ha közben másra szeretnék figyelni. ☺
2023. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Na, 12, sokaknak nem tetszett a válaszod, de a hasonlók miatt van értelme kérdezni, köszönöm, zöld!
2023. máj. 29. 10:09
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
Én is sorozatélvező vagyok, de tudom hogy mikor volt orgazmusom mert mindegyik erős és érződik anniyra hogy tudjam számolni is.
2023. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
14: nem lehetséges, hogy különbözőek vagyunk és az orgazmusaink is különbözőek? Én nem tudom számolni, pláne ha a G-pontom sikerül eltalálni, akkor van, hogy tényleg pár másodpercenként jön a csúcs, vagy az csak egy és sok hulláma van, ami percekig eltart... Ezt szerintem senkinek sincs joga kétségbe vonni, amúgy meg nem számolgatni kell, hanem élvezni. A szám csak a pasiknak fontos, hogy büszkék lehessenek magukra... 😉 Nekem az érzés fontosabb.
2023. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Miért jó kamuzni? :((
2023. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Érdekesek vagytok… azért voltam szkeptikus, mert egyrészt furán hangzik, hogy “nem számolja” valaki (bár miért is lenne fura, ha különböző erősségű hullámok is vannak, ezt nem tudhatom, férfi vagyok…), másrészt meg megálltunk néhány pillanatra (egyszer hosszabban) és nem szólt kérdésemre, hogy változtassak…
2023. máj. 29. 10:35
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen egyet értek a #12-es hozzászóloval. A párom ugyan ilyen az első két orgazmus után egybefolyik neki és csak élvez. És nem számolgatja hányszor van orgazmusa.
2023. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Elhiszem, köszi! Nagyot dolgoztam és nem hiszem, hogy egy órán keresztül ne tett volna megjegyzést, ha nem élvezi… akár csak annyit, hogy lassítsak, mert zavarom :)
2023. máj. 31. 22:30
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!