Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 40-es pasik, ti milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es pasik, ti milyen gyakran maszturbáltok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Naponta
2-3 naponta
Hetente
Havonta
Ritkán, nem rendszeresen
Soha,
60 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Heti jó párszor.
2023. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindegy, hogy kapcsolatban vagy-e! Folyamatosan van szex a feleségemmel, így jóval ritkábban mintha egyedül élnék.
2023. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy én is egy negyvenes férfi vagyok, szóval ha valaki azért ír privátban, mert arra számít, hogy egy csaj egy ilyen kérdéssel akar pasit felszedni, akkor ne fáradjon.😁
2023. máj. 28. 22:03
 4/33 anonim ***** válasza:
84%

2#

Ez most meglepett! Szóval akkor is van maszti ha van feleség?

Soha nem vettem észre.

Minden nős férfi szokott masztizni akkor is ha házas? Miért?

2023. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
#4: Csodálkozom, ha meglepett. :) Szerintem az emberek min 90%-a maszturbál kapcsolatban is. Az egy másik dolog: egyszerű, gyors, levezeti a feszültséget, csak ki akarok elégülni, nem akarok pont vele foglalkozni. Nem mintha a feleségem nem csinálná, van szuper cucca is, nem kérdezem. Néha együtt is csináljuk, mármint hogy én megnézem, meg ő is engem. Hozzáteszem, hogy minden szuper, ez csak plusz.
2023. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
2-es voltam.
2023. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
#4-es, igen szerintem a legtöbben házasságban is szoktunk masztizni, mert a feleséggel való szex az nem jön össze olyan gyakran mint szeretnénk. (Fejfájás, gyerek, menstruáció, stb.)
2023. máj. 28. 22:39
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Vagy már simán nem vagy tőle olyan gyakran beindulva, mint más nők gondolatától.
2023. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
Pár éve már nem megy napi szinten. Vagyis menni menne, csak már nem kívánom, nem esik olyan jól. Heti 2-4 alkalom az átlag.
2023. máj. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

Valtozo. A leggyakoribb ketnaponta egy. A legritkabb egy-ket alkalom a heten. Attol fugg mennyi idom/energiam van. Igaz, elegge sokat dolgozom igy amire hazaerek nincs kedvem.

Hetvegen gyakoribb inkabb. Olyankor elofordul napi 2.

Ja es nem vagyok (mar) hazas.

43 F.

2023. máj. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!