Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most szabad borotválni? Hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szabad borotválni? Hány naponta borotváljátok?

Figyelt kérdés

Pár napja borotváltam le a farkam és eléggé kipattogott és bepirosodott. De most hogy kinőtt újra a szőr nagyon zavar és szúr. Le szeretném borotválni de még mindig piros meg kicsit be van gyulladva a bőr. Szerintetek várjak még vele vagy leborotválhatom? Ti hány naponta szoktátok?

Kérlek a korotokat is írjátok le. 18F



2023. máj. 31. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak pár napja borotváltad, várj még vele! Én kb két hetente szoktam,de nekem lassan nő vissza.
2023. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Naponta kell borotválni, még ha az elején kellemetlen is... csak úgy tud a bőröd hozzászokni.
2023. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Most még NE borotváld le, hagyd kicsit pihenni. Legközelebb manőver után tegyél rá szenzitív arcbalzsamot és 4 óra múlva babahintőporozd be úgy kevésbé pattog ki.
2023. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

először is használj megfelelő borotvahabot, előtte jó szappanosan mosd le, úgy jobban csúszik.

Másodszor nagyon nem mindegy, ilyen borotvát használsz, a legjobbak a minimum 3-4 pengés női borotvák.

És utána használj balzsamot vagy krémet. Akkor nem lesz bajod.

2023. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Lehet már kapni intim szőrtelenítő krémet is (DM stb) amit rákensz, vársz vele 5 percet és a hozzá adott kis szivaccsal letörölgeted a szőrt. Persze csak akkor ha pl nem irritálja a bőrőd, előtte tesztelni kell. Ha okés akkor sokkal jobb mint a borotva pl kipattogni se fog és nem nő olyan gyorsan utána
2023. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én hetente szoktam csinálni, de én mondjuk már egy jobb ideje csinálom 18F
2023. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Én elektromos testszőrnyíróval csinálom

Gyorsabb is kíméletesebb is nem pattog ki és borotvahab se kell hozzá

19/f

2023. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp várj egy hetet, ha ennyire kipirosodott.
2023. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#5 válaszát támogatom!
2023. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én hetente borotválom. Kivéve ha a párom szól hogy mindenképpen le akar cumizni este.
2023. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!