Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most szabad borotválni? Hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szabad borotválni? Hány naponta borotváljátok?

Figyelt kérdés

Pár napja borotváltam le a farkam és eléggé kipattogott és bepirosodott. De most hogy kinőtt újra a szőr nagyon zavar és szúr. Le szeretném borotválni de még mindig piros meg kicsit be van gyulladva a bőr. Szerintetek várjak még vele vagy leborotválhatom? Ti hány naponta szoktátok?

Kérlek a korotokat is írjátok le. 18F



2023. máj. 31. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

@7

én is kis méretű elektromos szőr (szakáll) nyírót használok. Szinte csupaszra leviszi a szőrt és gyorsan megvan.

Amúgy jó látni hogy a fiatal fiúk is rendszeresen szőrtelenítenek :)

F/40

2023. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11

7 vagyok

Szerencsére ma már sokunknak alap a szőrtelenítés hónalj és fanszőr tekintetében

Undorító is amikor a wc tele van potyogtatva 8-10 centis szőrszálakkal vagy amikor a hónalj alatt összeizzadt dzsungel van

Mit írtál kis méretű szőrnyírót valóban a legjobb mert szinte tükörsimára leviszi de mégse pattog ki

2023. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kipattogzott, akkor hagyd, hogy egy kicsit visszanőjön. Az elején azt javaslom, hogy mindenképp naponta borotváld és meleg vízzel zuhanyozz. Én amúgy mióta borotválom a fanszőrömet szinte naponta szedem, mert annyira megszoktam, pár másodperc, ha borostásra hagynám, már macerásabb lenne. A zacsin mondjuk jóval lassabban nő


Használj valamilyen testápolót borotválás után, de nekem egyébként a hintőpor a nyerű. Klassz, hogy 18 évesen is igényes van az intim tájékodra. Hidd el sokkal jobb csupaszon


27F

2023. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is hetente legalább egyszer borotvalom!Csak arra kell figyelni,hogy mindig új zsilettet használj!A többször használt zsilettol könnyen kaphatsz borgomba betegséget!Attól lesz piros,száraz és rettenetesen viszket!
2023. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Heti egyszer.Ne panaszkodjon a párom,hogy szopáskor böki a kis száját.
2023. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!