Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ismertebb emberrel lefeküdni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertebb emberrel lefeküdni?

Figyelt kérdés

Előre mondom nem egy "híres" ember csak ismertebb és előtte is ismertem mielőtt az lett. Sokáig volt köztünk egyfajta "kapcsolat" de úgy érzem szégyellt engem.

Sőt biztosan így volt.

Már azt hiszem megbántam, hogy lefeküdtem vele és nekem ő volt az első.

Eleinte jó volt minden de a vége felé már olyanokat mondott ne mondjam el senkinek, nem mentünk nyilvános helyekre kocsiban is mindig azt mondta "jajj meg ne lássanak",meg néha ha másokkal volt úgy tett mintha ott sem lennék. Volt még pár dolog ami rosszul esett és inkább úgy döntöttem megszakítom vele a kapcsolatot. Most ő keres de ennek azt hiszem nincs így értelme. Most én is úgy teszek mintha nem ismernèm tudom ez gyerekes, hogy azt teszem amit ő velem. Jól érzem, hogy szégyelt engem ha mások előtt nem vállalt fel? Most minek keres ha ő volt az aki úgy tett mintha nem ismerne?



2023. jún. 1. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Továbbra is csak szexre kellenél neki!
2023. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1

Igen, sajnos igazad van valószínű csak erre kellenék neki, úgy mint eddig...

2023. jún. 1. 11:39
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez a legjobb megoldás
2023. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos hogy szégyel, de a másik opció ami eszembe jut hogy volt más is mellette aztán sumákolt. Ha nem oké egy sima szexkapcsolat vagy barátság extrákkal vele akkor továbbra se vegyél róla tudomást
2023. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4

Nincs senkije én azért gondolom azt, hogy szégyellt.

Nem csak szexnek indult és nem is barátok voltunk extrával ezért nem beszélek már vele. Ha másokkal volt még a fejét is elfordította, úgy tett mintha nem is látna én ezt megalázónak éreztem. Most hiába ír vagy keres nem érdekel, remélem idővel majd megunja a keresésem.

2023. jún. 1. 12:40
 6/12 anonim ***** válasza:
5%

Lehet csak azt nem akarta felvállalni, hogy meleg.

Nem rólad szólt, mással is ilyen lett volna.

2023. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6

Meleg?

Ezt most honnan szedted?

Én nő vagyok ő férfi, és eddig csak barátnői voltak.

2023. jún. 1. 21:58
 8/12 Oldfire ***** válasza:
60%
Egy libuska voltál. Egyértelmü, hogy csak üritésre kellettél neki.. Ez nem normális kapcsolat.Reméljük tanultál az esetből. Nehogy vissza fogadd
2023. jún. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

9

Igen tudom már, hogy csak szexre kellettem nem is mentem volna bele ha nem ismertem volna előtte viszont nagyon félre ismertem, nem fogadom vissza inkább csak nem reagálok arra ha keres.

2023. jún. 2. 09:11
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Csak szexre akart....
2023. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!