Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ismertebb emberrel lefeküdni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertebb emberrel lefeküdni?

Figyelt kérdés

Előre mondom nem egy "híres" ember csak ismertebb és előtte is ismertem mielőtt az lett. Sokáig volt köztünk egyfajta "kapcsolat" de úgy érzem szégyellt engem.

Sőt biztosan így volt.

Már azt hiszem megbántam, hogy lefeküdtem vele és nekem ő volt az első.

Eleinte jó volt minden de a vége felé már olyanokat mondott ne mondjam el senkinek, nem mentünk nyilvános helyekre kocsiban is mindig azt mondta "jajj meg ne lássanak",meg néha ha másokkal volt úgy tett mintha ott sem lennék. Volt még pár dolog ami rosszul esett és inkább úgy döntöttem megszakítom vele a kapcsolatot. Most ő keres de ennek azt hiszem nincs így értelme. Most én is úgy teszek mintha nem ismernèm tudom ez gyerekes, hogy azt teszem amit ő velem. Jól érzem, hogy szégyelt engem ha mások előtt nem vállalt fel? Most minek keres ha ő volt az aki úgy tett mintha nem ismerne?



2023. jún. 1. 11:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

12

Mármint kinek jó?

4 fal közt minden oké utcán meg letagad... Hát inkább ne legyen köztünk akkor semmi.

Nem mondom nem volt jó vele de rosszul esett amikor úgy tett nem ismer. Akkor inkább tényleg legyünk csak idegenek egymásnak.

2023. jún. 5. 10:51
 12/12 NTBS ***** válasza:
Szerintem mondj nemet. A régi dologról nem tehetsz. Bíztál benne kihasznált.
2023. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!