Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne menjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne menjek el hamar?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, hogy elég hamar megyek el, de amikor csinálom akkor úgy érzem nem tudok ellene tenni. Mit csináljak másképp?

2023. jún. 6. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Gyakorolj sokat.
2023. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Vagy menj el orvoshoz.
2023. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Verd ki előtte
2023. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
3 opció, első kettő ugyanaz: Légzésgyakorlatok, tudatos légzés, sportolj, gondolj másra.
2023. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Csúnya lányt válassz.

Figyeld meg segít.

2023. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanulni kell és gyakorolni. Rengeteg tartalom van a neten a témáról. Szerintem rá fogsz tudni találni google-lel.


Illetve nyilván a partnereddel is beszélj erről, hogy segítsen neked, próbáljátok ki a dolgokat.

2023. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?

ha fiatal vagy, akkor le kell terhelni a szervezeted, vagy menj el edzőterembe, vagy fussál pár kilométert vagy verd ki magadnak randi elött több alkalommal. Minél fáradtabb vagy annál nehezebben fogsz elmenni!!!

Amikor 18 voltam randi előtt 2-3 kivertem és még úgy is 1,5 órát csináltuk, úgy égett utána a tököm, hogy kukoricát lehetett volna pattogtatni rajta. :)

2023. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor verd ki egymás utan de a szex elott. Vagy az hogy minden nap legalább egyszer kivered. Én az első kiverésnél 1 perc alatt rlélveztem most meg már bírom 6 percig
2023. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én lányként sokszor csináltam olyat de csak oral közben hogy abbahagytam, semmit sem csináltam neki , jóval előtte meg álltam. Pihentunt a lába köze hajtottam a fejem és ha le lankadt neki újra életet lehelttem bele és megint állt neki. Raultem de nem tettem be csak izgattam neki a csiklommal ez így ment 40-50 percig és hagytam elélvezni.

Tudni kell mikor szállj ki …

2023. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9

Te nem lány vagy, hanem nő, és ezt nem a korodra értem. ;)

2023. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!