Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nekünk nőknek miért jön össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk nőknek miért jön össze olyan nehezen az orgazmus?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem még nem volt, de olvastam már Gyakorin is, hogy azt írták, a nőknek inkább terhesség alatt van többször orgazmusa, de amúgy nem jön össze, csak nagyon nagyon sokára, de a férfiaknak meg nem sok idő kell hozzá.

Akinek volt, mennyi időbe telt, míg sikerült?

L


2023. jún. 7. 18:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Hany eves vagy?
2023. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem szeretném itt leírni.
2023. jún. 7. 18:57
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha rendesen kinyalnának akkor lenne orgazmusod.
2023. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
Mert a pasik egy része önző és figyelmetlen, mint férfi írom ezt. Szerencsére én nem ilyen vagyok.
2023. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
#4: sok férfival voltál már?
2023. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#3, de pont ez a baj, hogy a pasik elvárják az izgatást a nő részéről, de ők lusták izgatni a nőt.

(tisztelet a kivételnek!)

2023. jún. 7. 19:14
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Ez így nem igaz. Hüvelyi orgazmusa nagyon kevés nőnek van. Csiklói a többségnek és van az a kisebbség akinek valóban egyáltalán.


De sok múlik a partneren, illetve azon is, hogy fejben mennyire van az illető ott.

Én magamnak kézzel csiklóorgazmust MINDIG el tudok érni. Nem volt olyan, hogy nem.


Ha a partnered figyelmes, tudtok kommunikálni stb. akkor azért nagy eséllyel annak össze kéne jönni.

2023. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#7, igen, majd ha oda jutok, megtapasztalom én is :)


Viszont már azt is olvastam, hogy a nőknek kb. 20%-a él át hüvelyi orgazmust.

Ahhoz meddig kell csinálni, hogy összejöjjön?

2023. jún. 7. 19:49
 9/26 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy csak*.
2023. jún. 7. 19:49
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Mi az, hogy meddig? Vannak szerencsések akiknek hamar.


Jó partner, jó önismeret, jó és sok kommunikáció, sok szex és nem rágörcsölés. És még úgysem garantált. Ezt senki nem fogja tudni neked így megmondani.

2023. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!