Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nekünk nőknek miért jön össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk nőknek miért jön össze olyan nehezen az orgazmus?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem még nem volt, de olvastam már Gyakorin is, hogy azt írták, a nőknek inkább terhesség alatt van többször orgazmusa, de amúgy nem jön össze, csak nagyon nagyon sokára, de a férfiaknak meg nem sok idő kell hozzá.

Akinek volt, mennyi időbe telt, míg sikerült?

L


2023. jún. 7. 18:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A leszbikusoknak érdekes módon nem nehéz elérni (ha érdekel, olvass utána), szóval nem a nőkben meg a női anatómiában kell a hibát keresni szerintem.
2023. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

21es

Honnan tudod egyrészt, hogy minden leszbi simán elélvez? Másrészt meg normális, hogy azonos neműek jobban ismerik a másik vágyait, hiszen magukon is tudják gyakorolni, a másiknak mi a jó (ugyanez a fiúknál is).

2023. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
22 Vannak erről kutatások. A párkapcsolatban élő emberek közül átlagban a heteroszexuális nőknek van a legkevesebbszer orgazmusuk, az elsők pedig a hetero férfiak ebben. Utána lehet nézni. Ha egy nő meg tud tanulni mindenféle technikát arra, hogy kielégítse az ellenkező nemű partnerét, akkor a férfiaknak is meg kellene tudniuk tanulni.
2023. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%

23as

Véletlenül sem arról van szó, hogy egy férfi 100x könnyebben elélvez bármitől, mint egy nő, egyszerű evolúciós okokból...

2023. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

24

Heterosexual men were most likely to say they usually-always orgasmed when sexually intimate (95%), followed by gay men (89%), bisexual men (88%), lesbian women (86%), bisexual women (66%), and heterosexual women (65%).


A leszbikusok esetében akkor is kiugró ez a 86% a 66-hoz és a 65-höz képest.

De persze, a férfiak könnyebben érik el az orgazmust, csak szerintem korántsem annyival könnyebben, mint azt gondoljuk.

2023. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Szerintem a férfiak alap, hogy gyorsabban elérik, mivel nekik ez egy szükséges dolog a szaporodáshoz, tehát mindenképpen muszáj elérniük az orgazmust, csak azoknál nem megy, akinek valamilyen herebetegségük van (ismerek ilyen férfit, azért is mentek szét a volt nőjével).

Szóval a nőknek ez nem életszükséglet, vagy hogy mondjam.

2023. jún. 10. 12:06
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!