Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők, szerintetek ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, szerintetek ti oráloztok olyan jól és technikásan, hogy még egy meleg pasinak is felállna tőle?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Tedd fel a kérdést fordítva bro' és rájössz, hogy egy meleget k.rvára nem fogja érdekelni hogy csinálja egy nő mert NEM vágyik nőkre. Ahogy te sem pasira bármennyire is furulyaművésznek gondolja magát.
2023. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Döntsd már el, hogy bro' vagyok vagy furulyaművész csaj.
2023. jún. 10. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs egyetemleges igazság szerintem. Én pl sok (nagyon sok) pasinak csináltam már, volt aki fizetett volna is érte, miután elhagytam, volt aki azt mondta, hogy neki nem olyan fontos az orál. Biszex pasik azt mondják, olyan jó vagyok, mint egy pasi-ebből azt gondolom, hogy a férfiak általában ügyesebbek.
2023. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy pasinak mindenképpen feláll ha kapja az ingert.

Mindegy ki szopja éppen

2023. júl. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!