Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetem ha ékszereket,gyűr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetem ha ékszereket,gyűrűt eléggé nőies nyakláncot hord egy fiú az meleg lehet?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kettő között semmi összefüggés nincsen, a válaszom nem
2022. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Passz, én utálok ékszert viselni, órát se szeretek viselni, zavar... telefon mindenre jó... órát presztízs kérdésnek tekintem, státusz szimbólum, de én sose voltam ilyen kivagyi meleg.... ruhákat is ritkán veszek...
2022. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem 🤨
2022. aug. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen... Az ékszerektől hirtelen varázsütésre meg fog változni az adott illető nemi identitása :D Hát hogyne... Ha ráadsz apukádra is egyet, csapot–papot ott fog hagyni családostul-édasanyádostul, és elmegy pasit fogni.


Értelem szerűen semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz. A napjainkban maszkulinitás–szimbólumnak kikiáltott Jason Momoa például rózsaszín szerelést hord újabban, kifejezetten női kiegészítőkkel. Mindennek ellenére olyan erősen férfias, hogy tesztoszteronfelhő lengi körül...

2022. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van a munkahelyen egy elég feminin, ékszeres srác. Na annak már a fele női kolléga megvolt.. A csajok szépnek tartják, buknak rá. Mondjuk nem kéne a srácnak bent kavarni, nem kellemes amikor a csajok fújnak egymásra (érdekes módon sose rá) a srác miatt.
2022. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez nem melegfüggő, bátyám szereti az elegenciát... pedig heteró, imádja a márkás órákat, én melegként egyszerűbb dolgokra esküszöm... én inkább gasztronómiában kisérletezek... vagy könyveket veszek, de színházba, mozikba is eljárok...
2022. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ékszerek alatt gyűrűt, fülbevalót érték :)
2022. aug. 21. 01:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kolléga akit emlegettem fülbevalót is, gyűrűt, is, nyakláncot is hord. Sőt hosszú haja is van, mégis full hetero.
2022. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bátyám mellpiercinget lövetett be magának, meg kopaszra vágta a haját... akkor ő most mi lehetett kamaszként, ha most a nőjével él együtt?
2022. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!