Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiaknál is van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál is van olyan, hogy nehezebb elérni az orgazmust orális szex, vagy kiverés közben?

Figyelt kérdés
Az egyik nap azt vettem észre, hogy a barátom egy olyan pillanatban akart orálisan kielégíteni, amikor semmi szexuális gondolatom nem volt és igazából nagyon kedvem sem, de úgy voltam vele, hogy csinálja. Általában öt perc alatt el tudok így menni, viszont bele telt fél órába is. Feszült is voltam előtte és kedvem sem annyira volt, egész nap eszembe sem jutott a szex. Férfiaknál is van olyan, hogyha feszültek, vagy éppen elvannak a sűrű napjukkal és nem gondolnak a szexre, akkor nehezebb őket kielégíteni, mint általában?
2023. jún. 10. 10:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

8# vagyok

Sajnos én is magamra veszek mindent


Szerintem mi nők már csak ilyenek vagyunk

Főleg ha kevés önbizalommal rendelkezünk

2023. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
10es. Az exem ilyen volt és azt etette belém, hogy minden férfi ilyen. Pont ezért jöttem ide, hogy utána járjak, mi a valóság
2023. jún. 10. 13:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!