Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiaknál is van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál is van olyan, hogy nehezebb elérni az orgazmust orális szex, vagy kiverés közben?

Figyelt kérdés
Az egyik nap azt vettem észre, hogy a barátom egy olyan pillanatban akart orálisan kielégíteni, amikor semmi szexuális gondolatom nem volt és igazából nagyon kedvem sem, de úgy voltam vele, hogy csinálja. Általában öt perc alatt el tudok így menni, viszont bele telt fél órába is. Feszült is voltam előtte és kedvem sem annyira volt, egész nap eszembe sem jutott a szex. Férfiaknál is van olyan, hogyha feszültek, vagy éppen elvannak a sűrű napjukkal és nem gondolnak a szexre, akkor nehezebb őket kielégíteni, mint általában?
2023. jún. 10. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tapintatlan volt a párod.

Full nem vette le a te érzelmi állapotod de akkor is neked esett.

Én azt szoktam mikor látom a kelletlrnséget hogy menjünk le sétálni, becsalom inni egy helyre pár pohár bort nagyokat nevetünk a lépcsőházban csókolom és mire a lakásban benyulok a bugyijába..tocsog ahhh

Tehát ha nincs kedv csinálni kell kedvet.



Amit meg írsz velem is volt.

Le volt dumálva a randi.

Hívtam a nőt hogy melózok de sietek. Ki voltam merülve...

De a lakásom előtt várt.

Feljöttünk.

Elmentem zuhanyozni aztán bekapta a farkam..tök jó volt.

Aztán zavarba jött és megkért hogy ne nézzem közben.

Én meg modtam hogy oké.

Akkor én eldőlök a kanapén párnàt teszek a szememre. Jó lesz így?

Igen.


Szóval elfeküdtem, letakartam a szemem, a nő szopta a farkam....arra riadtam fel, hogy erőből be lett csapva a bejárati ajtó...ugyanis én ebben a relax helyzetben munka után fáradtan 2 perc alatt elaludtam szopatás közben 😅

2023. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, nagyon is. Néha még akkor is nehéz, ha én is akarom.
2023. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bevallom, para miatt kérdeztem ezt. Elmondtam ezt a barátomnak, és azt mondta erre, hogy nem gáz, néha vele is volt ilyen. Mivel nem vagyunk együtt régóta, még nem volt erre példa, de féltem, hogyha ez lesz, akkor magamra fogom venni. Érdekelt, hogy ilyen van e más pasinál is. Azt mondta, hogy ők sem robotok, nekik is lehet feszült napjuk és ők is tudnak nehezebben elmenni attól függetlenül, hogy néha a szex meglenne 3 perc alatt, ha nem tartaná
2023. jún. 10. 11:12
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Persze ha nem jól csinálják
2023. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 Tiéd a csont. Rosszul, gorombán, esetleg fájdalmat okozva ingerlik. De lehet szólni, hogy finomabban csinálja. A hímvessző sem kapanyél, de a csikló is nagyon finom műszer. Mondták nekem a núk.
2023. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 -Höz: A nők. Persze minden előjáték nélkül azonnal a nemi szerveknek esni faragatlanság.
2023. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha jól csinálja a nő? Úgy értem, hogyha nem azért rossz, mert ügyetlen lenne, hanem ténylegesen fáradt a férfi v máshol van fejben, akkor is tarthat tovább, nem? Az egyes is azt írta, hogy jött az alkalmi, de álmos volt és bealudt
2023. jún. 10. 12:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van hogy fáradt a férfi

Vannak férfiak, akiknek amúgy is nehezen megy, ha fáradtak meg nehezebben

Én is jártam már úgy, hogy szoptam a férjemet, de drága annyira fáradt volt, h bealudt közben

Azelőtt, és azután sem volt rá példa, de akkor igen 🤷‍♀️

2023. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató. Sajnos túlérzékeny vagyok, mindent magamra veszek és első gondolatom az lenne, hogy már nem kíván, mert éppen sok időbe telik.
2023. jún. 10. 12:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Tudod, nekünk férfiaknak állandóan csak a szexen jár az eszünk, nincsenek érzelmeink és csak a farkunkkal gondolkozunk.
2023. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!