Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Mit tesztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Mit tesztek akkor, ha menstruáció alatt élveztek el? Nem áztok át olyankor?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltok, ha menzesz alatt felizgultok és elélveztek? Mennyire probléma ilyenkor a pluszban kijövő nedvesség?

2023. jún. 14. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést... 😅

Ha mensi alatt kerülök olyan szituba hogy elélvezek, akkor vagy a zuhanyban vagyok, vagy van alattam törölköző az ágyon. Nem szoktam csak úgy az utcán sétálva random elélvezni, hogy át is ázzak. Amúgy meg nem szokott ilyenkor annyival több nedvesség jönni.

2023. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez.... :) :) A nap kérdése, kösz! :D


Első válaszoló, pacsi :)


ha menstruáció alatt élvezek el, akkor az esetleges görcsölés megszűnik, és a menzesz előtt/alatt jellemző extrém szexuális vágyam kissé csillapodik.

Váratlanul nem szoktam elélvezni, jellemzően zuhany alatt történik az ilyesmi.

2023. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinted a nők csak úgy ripsz-ropsz elélveznek maguktól csettintésre? 😅 Akkor élveznek ha dugnak, izgatják őket, olyankor meg nyilvánvalóan fel vannak készülve arra hogy a normál lubrikáció mellett más is kifolyik.
2023. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!