Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk ha kiverem és egy törölkö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha kiverem és egy törölközőre élvezek rá akkor azt hova tegyem, hogy ne vegyék észre?

Figyelt kérdés

Ha beleélvezek és megszárad akkor látszani fog rajta? Milyen színű a legjobb? Nem lesz szaga?

Ha ti törölközőt használtok erre kérlek írjátok le hova dugjátok el. Korotokat is! 18F



2023. jún. 17. 00:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Te mit csináltál az elmúlt 4-5 évben, hogy semmi tapasztalatod nincs erről? És mi köze van mindennek a válaszolók korához? 🙄😁

Egyébként sose vertem törölközőre, de ha azt csinálnám, bedobnám a szennyes ruhák közé és senki nem venné észre. 😄

2023. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Erre a célra sokkal jobb a papír zsebkendő!
2023. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy, ha már törölköző közelében vagy, valszeg van mosdókagyló/kád is. Élvezz oda, a víz meg leviszi.
2023. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
#3! Pontosan! Én mindig a zuhany alatt verem ki. Semmi nyoma nem marad.
2023. jún. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Csapba soktam verni

Aztán a víz leviszi

2023. jún. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem van egy recskázós rongyom, pont akkora, hogy a hasamra tudom teríteni és arra szoktam ráélvezni. összegyűröm, negszárad és beteszem a fiókba. A szobám fiókja, így oda senki sem nyúl ben. Látszani rögtön nem látszik rajta, hogy tele van recskázva tehát ha mégis előfordulna, akkor sincs azonnal lebukás.
2023. jún. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

6os

Anyád nem érzi a spermaszagot?

2023. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
megvárod míg megszárad, aztán kidobod a szennyesbe
2023. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Uszodai tesi után mi mindig törölközőbe hokiztunk persze öltözőfülkébe hogy senki ne lássa! De mikor hazaértem bedobtam szennyesbe uszóalsommal együtt. Sose jutott eszembe hogy nyoma van vagy megláthatják. Szombaton ment a mosásba
2023. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9

Mi iskolai úszás után a zuhanyzóba vertük ki

Rögtön levitte a cuccot a víz és nem kellet bajlódni vele

2023. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!