Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor szoktátok először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szoktátok először észlelni, hogy a férfinak merevedése van, és hogyan reagáltok rá?

Figyelt kérdés

Ismerkedés egy korai fázisában, amikor talán még szexről szó sincs, az első alkalmakkor, amikor együtt töltötök időt, persze ahhoz már valaminek történnie kell, hogy felálljon a férfinak, szóval pl. első érintkezések idején, esetleg már csók is van.


Mikor szoktátok látni/érezni először, hogy merev? És örültök neki, vagy kellemetlen? Pozitívum, hogy egészségesen működik és nem is lehet annyira kicsi, ha észlelhető? Vagy inkább taszító, hogy szexről még szó sem volt, még nem hangolódtatok egymásra, és ez így kellemetlen?

Vagy csak akkor tűnik fel először, amikor szexre kerül sor?



2023. jún. 17. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem tűnt fel, hogy a páromnak merevedése volt az első randinkon, csak annyit érzékeltem, hogy zavarodottan és nagyon gyorsan búcsúzott el. Semmilen szexuális téma nem volt, csók sem. Megjegyzem, ez azóta rendszeres, hogy spontán feláll neki a közelemben egy általános beszélgetés közben is. Nyilván örülök neki, hogy ennyire hatással vagyok rá - még évek múltán is.

Annak idején, mikor összejöttünk, én ebből semmit nem érzékeltem, én ismerkedéskor inkább az arcát, a szemét figyeltem. Csak akkor szembesültem a merevedésével (és a méretével), amikor már ágyba kerültünk.

2023. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én se lestem, hogy ugyan áll-e neki. Csak éreztem, amikor lesmárolt és egyebek. Természetesen jó érzés, hogy erekciót produkál még mindig, vagy akkor, de nem vertem nagy dobra, mert természetes reakció még akkor is, hogyha nem lett volna belémesve, annyi hogy egészséges, mondjuk, ha nem tetszett volna és úgy erőszakosan megcsókolt volna és éreztem volna, hogy a hasam nyomja, akkor zavart volna biztosan.
2023. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Akkor észlelem,ha átölel és hozzá simulok.Ha tetszel neki,akkor feláll magától,nem kell hozzá semmi.Engem nem zavar.Ha én is vágyom rá,akkor elkezdem simigatni,és megy minden a maga útján.
2023. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem már sosem növök ki abból, hogy viccesnek tartom. Néha kicsit szánalmasnak is, hogy ezek elvileg a világ urai, és a semmitől áll a farkincájuk.
2023. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
4. Te mit szívtál?
2023. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
4. Tehát a te vonzerőd "semmi". Érdekes, ha meg nem áll fel, mindjárt nem "semmi" az a valami, hanem a minden, és minden bajotok van, önbizalom a béka segge alatt.
2023. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Persze, hogy örülök, ebből látom, hogy kíván. :)
2023. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

"Tehát a te vonzerőd "semmi"."


Nem, de egy mozdulattól ne szánalmaskodjon már, hogy azonnal feláll, mint egy állatnak. Álló farok a szexhez kell. Álljon akkor. Ne akkor, ha megölelsz valakit. Az ilyennek mindenre feláll. Az anyjára, a gyerekére.

2023. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megfogom a gatyáját és érzem.
2023. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!