Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hogyan reagáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogyan reagáltok arra, ha a párotoknak valamilyen okból nem áll fel a pénisze?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáradt vagy valami akkor nem gonnd , majd kövi alkalommal de ha rendszeres akkor elkuldom orvoshoz mert valami eü gonndja lehet
2019. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Kettő alkalom volt, hogy nem állt fel lelki eredetű gond miatt. Az első még el volt nézve, a második alkalommal ki lettem dobva azzal, hogy nem vagyok férfi.
2019. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem történt ilyen a 6 év alatt, de ha lenne úgy cselekednék mint az #1-es.
2019. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg nem jártam igy.
2019. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Pl. nekem már nem áll fel a feleségemre. Ez neki megváltás mert gyűlöli a szexet, szerintem bennem meg pszichés gátat okozott. 7 év házasság alatt kb. 30X szexeltünk, már ha azokat annak lehetett nevezni. Kizárólag óvszerrel. Ha ez a szex, akkor nekem soha többé nem kell, elvagyok enélkül is.
2019. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Volt már, fáradt volt stb stb. Hogy kellene reagálnom?!Nekem sincs mindig kedvem hozzá nem nagy dolog
2019. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
#5: legközelebb nem árt ismerkedni házasság előtt, pl. fontos kérdés legyen, hogy szereted a szexet? Már ha neked fontos, úgy látom, akkor tőle is meg kellett volna kérdezni. Gyerek végül lett a sok óvszer mellett? Anélkül nincs is értelme a házasságnak.
2019. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha fáradt megesik, ilyenkor megkérdezem hogy pihenjünk kicsit (ha közben lankad le) vagy hagyjuk mára, ha meg nagyon benne voltam a baxhatnékban megoldom magamnak, ha van kedve akár kicsit kézzel rásegít :)
2019. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös, miért vettél el feleségül olyat, akivel rossz a szex? Hogy lehet olyan mellett maradni 7 évig, akivel nincs kémia? Vagy mindketten egymás elsői voltatok és azt se tudjátok a mai napig, hogyan kell helyesen csinálni/élvezni?
2019. márc. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 na ezért tartom hülyeségnek a "házasságig szűz maradok" látásmódot mert ehhez vezethet.
2019. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!