Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szégyenlitek mikor feláll a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlitek mikor feláll a farkatok ok nélkül?

Figyelt kérdés

Pl otthon alsónadrágban vagy reggel mikor keltek. Esetleg öltözőben tesi előtt/után.

Kirázzátok ilyenkor hogy elmúljon?



2023. jún. 17. 12:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
en nem szegyellem de nem is mutogatom. Igen, ha nincs mas megoldas (es van ra idom) kiverem.
2023. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szegyenlem de nem is mutogatom

Pl ha uszoda vagy tesi zuhanyzoban elkezd merevedni akkor befele fordulok

2023. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
És feláll olyankor teljesen neked?
2023. jún. 17. 12:25
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele, mint az első két válaszoló. Nincs ezen mit szégyelni, ez így működik. De nem is mutogatom, mert nem akarom, hogy bárki is kiakadjon. :)

Olyan gyakran nem tudom kiverni, mint amilyen gyakran merevedésem van. :)

2023. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem szégyellem. Múltkor a tescoban voltam feszülős farmervan, elég durván kirajzolódott a farkam a gatyában, ahogy a combom mellett ment lefele.

Amúgy tetszett, hogy minden csaj megnézte. 😂

2023. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy nudista strandon vagy egy szaunában azért gáz, ha feláll, de ha nadrágon keresztül egy kicsit jobban domborodik, azt a legtöbben észre sem veszik (csak az, aki direkt ezt figyeli).


Az a gond, hogy sokan nem tudják, hogy mindenféle szexuális gondolat nélkül is fel tud állni, ezért ha mondjuk egy öltözőben vagy zuhanyzóban merevedése van az embernek, rögtön arra gondolnak, hogy biztosan rám állt fel vagy biztosan élvezkedni jött ide az illető.


Mondjuk egy szaunában, amikor bent ülsz a jó melegben, a vérkeringésed is jobban megindul, tehát benne van a pakliban, hogy feláll, de muszály figyelni rá, mert a melletted ülő meg amúgy is mindenki azt hiszi, hogy kukkoló vagy élvezkedő céllal vagy ott.


Tehát elvileg nem kellene szégyellni, mert természetes dolog, (mint mondjuk amikor libabőrös az ember) de az erekciót szinte mindenki a szexualitással társítja, ezért alaból tabuként kezelik.

2023. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A világ legtermészetesebb dolgát nem kell szégyellni - de kultúrember nem is mutogatja. Főleg ha olyan helyen történik ahol nem igazán nézik jó szemmel (ld. amit a #6-os írt).
2023. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindeneddigi válasz jó. Meglátszik, hogy gyerek vagy. Majd 40+ felett, ha elmégy urológushoz, az első kérdése az lesz, van -e reggeli merevedésed. Viagrát írjon fel vagy prozézis kell, azon gondolkodhatsz az erre adott válasz alapján.
2023. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom, nekem ok nélkül nem szokott felállni. A reggeli merevedésnek is oka van, zuhanyzóban vagy gatyában a fizikai stimuláció is egy ok, szóval valami mindig van a háttérben.
2023. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nincs mindig ok!! És legrosszabkor szokott jönni. Pl matek felelés táblánál osztály elött
2023. jún. 17. 15:24
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!