Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szégyenlitek mikor feláll a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlitek mikor feláll a farkatok ok nélkül?

Figyelt kérdés

Pl otthon alsónadrágban vagy reggel mikor keltek. Esetleg öltözőben tesi előtt/után.

Kirázzátok ilyenkor hogy elmúljon?



2023. jún. 17. 12:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, te milyen nemű vagy?
2023. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mégis! Ufo
2023. jún. 17. 15:46
 13/22 anonim ***** válasza:
44%
Te sem akarod, hogy jelentsék a kérdésed, ugye? Tehát életkorod és nemed, halljuk.
2023. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
A kérdés megérett a jelebtésre és a felhasználó meg a végleges kitiltásra érett meg, írtam már vele régen privátban és tudom jól, miket szokott írni, de most besétált a csapdába...
2023. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Jó nő a matektanárnő? Máris van ok. :) Amúgy a felelés is egy izgalmi helyzet. Hát, ki hogyan reagál rá. Lehet, hogy tudat alatt van egy ilyen fétised, hogy szereted ha megbámulják a merev szerszámod.
2023. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%
Befejezed kérdező a gyakorin való szórakozást, nem teregetek itt ki semmit, de elhúzod a csíkot innen. Ismerem már jól, miket szoktál itt írni. Vagy normálisan válaszolsz ha kérdeznek, vagy elkotródsz.
2023. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
Na jó, elnéző leszek, hátha megérik arra, hogy tisztességesen válaszol, ha megunta a kétes értelmű dolgait
2023. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Büszke vagyok rá, nem szégyellem.
2023. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, pár év és meg sem mozdul majd hahaha
2023. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Valamikor szégyelltem, mert nagyon korán jött, jóval korábban mint a környezetemben a többi korombeli srácnak. Lehet olyan helyzet, hogy a feszültség kihozza minden szexualis inger vagy gondolat nélkül. Nem biztos, hogy ez gond, de ilyenkor célszerű elindulni az önismeret útján, mert ez nem véletlen. Keress egy szakembert (pszichológus, szomatikus terapeuta, ...) vagy próbáld magad ilyen témájú könyvek segítségével, de ez az út nehezebb lesz.
2023. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!