Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milf rajongók! Hány évesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milf rajongók! Hány évesek vagytok és hány éves korig kívánjátok a nőket? Nem zavar, hogy nem olyan feszes a nő teste, melle, ráncok meg ilyenek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 29. 17:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Tul sokat kerdeztel ma errol
2023. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Miért? Most kérdeztem először. Nő vagyok és kíváncsi...
2023. jún. 29. 17:26
 3/30 anonim ***** válasza:
59%
Ne itt vard a privatokat, hanem menj es ismerkedj ne legy ennyire eletteli!!!!:)
2023. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
28%
44 vagyok és az 50 felettieket preferálom. Jobban azokat akik a klimaxon túlvannak. Ideágigi legidősebb partnerem 67 volt.
2023. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
28%
A 40 év körülieket preferálom. Nem zavar a nem feszes test, mell.
2023. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
43 vagyok és 50 feletti nőt is láttam már formás, feszes testtel, egészen lenyűgöző látvány volt! Nyilván az arcán némi ráncok és itt ott a testén, de összességében bomba nő volt! 😍
2023. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nőként milf-nek hívsz nőket? Elég szánalmas, már bocs.
2023. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem hívom annak, ne kötekedj! Csak érdeklődtem azoktól akik ezt szeretik...
2023. jún. 30. 10:48
 9/30 anonim ***** válasza:

8


Te egyébként magadnál vagy? Ott van a kérdésed első szavaként a milf szó. De te nem hívod milf-nek az állítólagos nőtársaidat. Biztos, hogy nő vagy? Tényleg tetszik egy olyan szó, ami azt jelenti, hogy "anya, akit megb.sznék"?

2023. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok. Nyugodj meg kérlek. Én nem mondtam, hogy tetszik csak kíváncsi voltam. Ezeknek a férfiaknak nyilván az idősebb nők jönnek be ha így nevezed ha nem. Mind1 milyen névvel illetjük. Pusztán érdeklődés. Ahogyan fiatalabb nőknek tetszhett 1 idősebb férfi is. Általában a férfiak a fiatal nőkért vannak megveszve. Ezért érdekes hogy vannak akik még az idősebbeket szeretik. Az ő véleményüket kértem. Nem kell itt leállni vitatkozni. Személyeskedni. Unalmas... Menj más topikba. Viszlát!!!!!
2023. jún. 30. 11:38
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!