Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milf rajongók! Hány évesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milf rajongók! Hány évesek vagytok és hány éves korig kívánjátok a nőket? Nem zavar, hogy nem olyan feszes a nő teste, melle, ráncok meg ilyenek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 29. 17:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
56%

18


Egyre valószínűbb, hogy nem vagy nő. :)


Bla, Bla, bla


Bla bla Bla


bla, Bla, Bla


Béla? :) Te vagy az?

2023. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

15 köszönöm a válaszod. Nagyon érdekesnek találom! 🙂 Te pont jól megfogalmaztad, nem az a lényeg, hogy milfnek nevezik, egyszerűen ez a korosztály lázba hozott.

Most pl láttam nemrég Jennifer Lawrence filmjét, a barátnőt felveszünk, ő csak 32 éves, szerintem szép, csinos és többször leszólták a filmben a fiatalok között hogy öreg. Pedig szerintem nem látszik rajta a kor. Meg jó telt, nőies alakja van. Szóval ebből is azt szűrtem le hogy általában a nőket 30felett leöregezik. Jó érzés látni, hogy vannak férfiak akiknek pont hogy bejön az érett nő.

2023. jún. 30. 15:15
 23/30 A kérdező kommentje:

21 nő vagyok. De mit izgat téged? Miért kellene bizonygatni. Pont azért érdekes mert nő vagyok és érdekes látni hogy nem csak a 18,20 éves nőkért vannak oda.

Pápá!!!

2023. jún. 30. 15:16
 24/30 anonim ***** válasza:

A 15-ös ezt írta: "Nos, nyilván tini korban a fene sem gondolt olyat egy nőről, hogy milf, egyszerűen láttam és tetszett."


Szó szerint: fene sem gondolt olyat egy nőről, hogy milf.


De hát asszem nem vagy a legélesebb kés a fiókban. Viszont remélem, hogy sok levéllel megtelt egy másik fiókod. :)) (A postafiókodra gondolok.)

2023. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
42%

25


"Szóval ebből is azt szűrtem le hogy általában a nőket 30 felett leöregezik."


50 éve élek nőként ezen a világon, de életemben nem hallottam, hogy harmincas nőket leöregezett volna valaki.

2023. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

20-as

Én 33 éves vagyok. Látom magamon, hogy változik a testem. Elég nehéz volt elfogadni, de így bevallom kicsit másként látom. Valljuk be, hogy többnyire mindenhol azt nyomatják, hogy a fiatal lányok a szexik.

2023. jún. 30. 15:21
 27/30 anonim ***** válasza:

26


És anyuka is vagy?

2023. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Húszas éveim elején amikor már dolgoztam, munkahelyen is sok meglepetés ért a nálam 10-20 évvel idősebb nők kapcsán. Némelyik sok fiatalabb csajt is simán maga mögé utasitott alakjával, na és eléggé tüzes nők voltak. Korukból is simán letagadhattak volna egy tízest. Volt, amelyikről azt sejtettem, hogy 30 körüli, arcra és alakra is nagyon vonzó volt, közben meg már 40 körüli volt. Vannak szép számmal kivételek, akiknél a kor csak egy szám, amúgy meg nagyon szépek és izgatóak! 😍
2023. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kèrdező amikor èn huszon èves voltam akkor rendre 30 feletti nőket szedtem fel az internetről.


Ők nagyon örültek, hogy egy fiatal, jòkèpű sràcnak tetszenek, nekem meg baromira tetszett, hogy fejlett női testük van ès alig vàrjàk, hogy kènyeztessem őket.


Azòta eltelt jò pàr èv.


A 30-as nők nem öregek mèg mindig nagyon szèpek. 40 felett màr nagyon làtszik legalàbbis nekem.

2023. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
30 év alatt még sok nő kislányos. 30 felett kezd némelyikük megkomolyodni és ez látszik a kinézetükön is. :)
2023. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!