Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elég elterjedt nézett, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég elterjedt nézett, hogy a férfiak mivel van farkuk, jobban szopnak, mint a nők. Adnátok tippeket/tapasztalatokat, hogy igazán jól csináljam?

Figyelt kérdés
Részletesen, hogy hogyan szeretitek vagy épp mit nem szerettek. Fogazáson kívül.

2023. júl. 5. 03:02
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ezt minden srac maskepp szereti. Nincs egyseges szabaly. Nem mindenkinek kedvence a pisztaciafagyi, ugyanez igaz az oralra is. Talan amire minden sracot izgat az, hogy ha latja, hogy elvezed csinalni illetve a szemkontaktus. Ezen kivul lehet kiserletezni es nyugodtan kerdezni, hogy szereti akivel epp vagy. 31 F
2023. júl. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ja meg annyit, hogy lannyal is sraccal is volt szerencsem olyat kapni, hogy utana reszketett a labam, szoval nem lehetetlen.
2023. júl. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét "térfélen" voltam már, amire talán érdemes figyelni, hogy a nyelvedet is használd közben, körözz vele, az egy pluszt ad a dologhoz
2023. júl. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Nyilván mindenkinek vannak saját igényei, azt majd az én dolgom, hogy kitapasztaljam a srácnál. Csak azt hittem van valami "titkos" technika vagy valami a pasiknál, hogy jobban csinálják. Azt is megköszönném, hogy milyen hibákat követtek el a partnereitek.
2023. júl. 5. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

"Elég elterjedt nézett, hogy a férfiak mivel van farkuk, jobban szopnak, "

Én ezzel azért így nem tudok egyetérteni.

2023. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik hiba az amikor szopas kozben hozzaer a fogad.

Masik pl ha csak befalod de amugy semmi egyebet nem csinalsz. Ha befalod hasznald a nyelved, nyomd hozza, sot apro szivasok is nagyot dobnak az elmenyen.

Szinten negativ ha nagyon durvan markolod es rangatod ossze vissza. Sajna volt ilyen.

Ajanlom, hogy ne azzal

Kezdd, hogy megfogod aztan hatrhuzod a bort es csak a makkot szopod. Eleinte kenyeztesd a fitymat szopoogasd, foleg a nyilas korul a nyelveddel. Garantalom, hogy elvezni fogja.

Ne csak a farokra koncentralj, pl ha kozben a tenyeredben tartod finoman a zacsit szuper erzes. Ahogy a meleg tenyeret erezzuk. Nyalogathatod is. Egyelore ennyit mondanek, igy sem biztos, hogy nem moderaljak ki. Ha van kerdesed irj privit nyugodtan.

2023. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Ez egyátalán nem "elterjedt nézet", ez egy baromság, max a kis búzák hiszik ezt!
2023. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sok "hetero" es biszex mondja itt, ezert gondoltam, hogy elterjedt.
2023. aug. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!