Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi értelme van a (kéretlen)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a (kéretlen) farokkép küldésnek? Olyan pasik válasza érdekel, akik már csináltak ilyet.

Figyelt kérdés
2023. júl. 18. 02:51
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
A halak sem kérik a horoggal felszerelt csalit, még is bealadnak. Így van ez a csajokkal is.
2023. júl. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
*beakadnak
2023. júl. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A kéretlennek tényleg semmi. Az a kő ha a lány jut el oda hogy a beszelgetéseink alapján szeretné látni.as kérdés hogy nem nagyon szeretnék az emberek beszélgetni.
2023. júl. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne.


Ha mondjuk 1000/1 találati esélye lenne a dolognak, akkor már megérteném a farok kép küldözgetést. De elképzelni sem tudom, hogy bármennyi kép kiküldése után van találat.



A való életben ez még működhet, van haverom, aki nem túl jóképű, és úgy csajozik, hogy 16-55 között minden nőnél konkrétan bepróbálkozik. Ahhoz képest nincs is rossz találati aránya, persze a leakasztott csajok messze az átlag alatti kategóriából kerülnek ki, de azért van dugás.


Farok kép küldözgetésnél még soha senkitől nem hallottam, hogy találat lett volna belőle (tudom, itt a GYK-n persze 10/9 aránnyal futnak a lovagok :))

2023. júl. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én kéretlenül csak egyszer küldtem, az is véletlen volt, mert nem annak küldtem, akinek akartam. 😅

De ha valakinek küldtem is, azt általában kiadós chatelés, témázgatás, és szexchat előzte meg. Plusz akkor oda-vissza ment a dolog.

2023. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!