Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ha rohadt nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha rohadt nagy kurvának érzem magam?

Figyelt kérdés
A volt barátom legjobb barátját a féltesómmal összehoztam. Az a kapcsolatuk tönkre ment. A volt barátomat online (snapcheten) ismertem meg. A rákövetkező hétfőn találkoztunk. Megujjazott, én pedig kivertem neki. Igen, ez egy kicsit kurvásnak hangzik. Megkért hogy szopjam le. Azt mondtam, hogy a következő talin talán. Ő ezt ígéretnek vette. Szakítottunk, mert csak arra kellettem neki hogy kielégítse magát. Mint kiderült meg is csalt😕. Elvileg szakítottunk és megtetszett a legjobb barátja, akinek már tetszettem egy ideje. Most vele vagyunk együtt. A volt barátom szakított velem, a tudtomon kívül és amikor megtudta hogy együtt vagyunk azzal jött, hogy megcsalom.

2023. júl. 24. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Az vagy. Tanulj meg ezzel együtt élni.
2023. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy tisztában a k-va szó jelentésével.
2023. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

hat eleg meredek.. nalam azert az alap, hogy a (volt) parom baratjai azok tabuk. senkit nem alaznek meg ennyire, hogy baratjukkal csalom meg.

es elso randin se engedtem senkinek ilyeneket. szerintem azert van ra okod, hogy ezt erezd, de ne agyalj ezen tul sokat, lepj tovabb. es hagyd ott a baratjat, ez szamodra nem megalazo?

2023. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Tyű ez kacifántos sztori 😀 szerintem ne aggódj, mivel nem dugtál vele egyből,csak kiverted, azért az nem olyan nagy para. Kísérletezgetés kategóriában elmegy. Amúgy hány éves vagy? Ez ilyen tinisztroinak tűnik 😀
2023. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
29%
Inkább csak ostoba, mint a sár.
2023. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
A kis ribizli.
2023. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagy qrva csak egy sima átlag ribizli. Nincs gond az ilyen nőkkel, nélkületek unalmasabb lenne az élet.
2023. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%

Szívesen megismernélek.

40f

2023. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%
Ismerkednék Veled Kérdező!
2023. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
80%

#8 #9

Nem látjátok hogy van valakije? xD

2023. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!