Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ha rohadt nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha rohadt nagy kurvának érzem magam?

Figyelt kérdés
A volt barátom legjobb barátját a féltesómmal összehoztam. Az a kapcsolatuk tönkre ment. A volt barátomat online (snapcheten) ismertem meg. A rákövetkező hétfőn találkoztunk. Megujjazott, én pedig kivertem neki. Igen, ez egy kicsit kurvásnak hangzik. Megkért hogy szopjam le. Azt mondtam, hogy a következő talin talán. Ő ezt ígéretnek vette. Szakítottunk, mert csak arra kellettem neki hogy kielégítse magát. Mint kiderült meg is csalt😕. Elvileg szakítottunk és megtetszett a legjobb barátja, akinek már tetszettem egy ideje. Most vele vagyunk együtt. A volt barátom szakított velem, a tudtomon kívül és amikor megtudta hogy együtt vagyunk azzal jött, hogy megcsalom.

2023. júl. 24. 14:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%
Ja de akinek épp kiveri.
2023. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem. Ha szakítottál előtte a volz barátoddal, utána hogy szakított ő veled a tudtodon kívül. Most mi van akkor?
2023. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
19%

Ostoba vagy kedves kérdező.


De ha még pár barátjának a barátja is kèpbe kerül akkor ne csodálkozz rajta,ha megkapod a k...va jelzőt!

2023. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Mendy98 ***** válasza:
46%

Hát ez elég kacifantosan és értelmetlenül lett leírva.

Figyelj, fiatal vagy.

Ilyenekbe nem szabad belemenni.

Mindig figyeld, h kihasználnak-e vagy tesznek érted is eleget.

Ha megalázó valaki viselkedése és nem tisztel eléggé azt soha ne hagyd. Inkább lépj le.


Ilyen embert meg nem kell sajnálni. Mivel szakítottatok, így nem is csalhattad volna meg.


Arra figyelj, h lehet, h a barátja is ugyan ilyen.

2023. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
Nyugi, a mai világban semmi sem gond, így "a baj múló állapot-ként fogd fel.
2023. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, ezek a pasik inkább a nem normálisak!
2023. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy ku*va.Azért a pasi is szégyellheti magát hogy megcsalt és még ő aggattja rád ezt a jelzőt.

Az sem szép dolog hogy a legjobb barátjával jöttél össze,de ez az ő "etikett szabályán" múlott,nem a tiéden..

2023. júl. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!