Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire gáz rajzolt, animált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz rajzolt, animált antropomorf állatokra (yiff) maszturbálni?

Figyelt kérdés
Nem mintha befolyásolna engem a szavazás eredménye, csak érdekel a véleményetek :)

2023. aug. 13. 12:23
A kérdező szavazást indított:
Gáz.
Teljesen oké.
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Te tudod...
2023. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Most 3 dolog jutott eszembe:


Az első, mikor 15 évesen felfedeztem a "furry" szót, s megnyugodtam, mert sok más hasonló ember is van rajtam kívül.


A második, amikor a párom 9gag-es mentett posztjai közt fél pillanatra megpillamtottam egy nhentai logót, mikor görgetett.


S a harmadik meg hogy már olyan szinten van a kapcsolatunk, hogy őt teszem be modelnek, hogy nézzem, hogy xy pózban melyik végtag hogy áll. :D



Amúgy ez ilyen szempontból érdekes is nálam. Mikor 15 voltam, beszélgettem itt egy másik csajjal (21-22 volt), aki szintén csinált hasonlót, mint én most 22 évesen.

Ő yaoi-t rajzolt valami anime karakterekkel, én meg leginkább SFM-ben 3D-s pillanatképeket csinálok yautjákról. :)

2023. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz mindenko arra elvezkedjen ami neki jól esik.

Engem az sem zavar ha valaki állattal csinálja csak úgy csinálja hogy biztosan nem fáj neki.

Egy nagyobb testű kutya egyéb nagyobb állat biztosan nem bánja, ha igen úgyse engedi.

De aki kis állatokkal csinálja kitudja fáj e, na azt agyon verném.

2023. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolt dolgokra nem gáz. Igazi állatoknak kiverni stb az viszont nagyon beteg
2023. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!