Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kiben minek a hatására alakult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiben minek a hatására alakult ki a cuckold fétis?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 21:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás hatására.
2023. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
34%
Ahogy látom a legtöbbnek a megcsalás hatására lettek cuckoldok! Furcsa hogy valakinek ez jut az eszébe,megcsaltak tehát autómatikusan cuckold vagyok! Elég furcsa hogy az ilyen családi,kapcsolati probrémáról ez a véleményetek,hogy el kell viselni és tovább kell folytatni! Más megoldás nincs! Nem inkább határozottan a sarkatokra állni? Ezek után mit gondolnak rólatok? Micsoda egy szánalmas alak felszavazzák és nem csinál semmit! De ha valakinek jó az csinálja! Aztán ha majd mindenki rajta köszörüli a nyelvét,meg mindenki jól pofonröhögi akkor ne csodálkozzon!
2023. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
72%

22# fingod sincsen a dolog pszichológiai hátteréről.

Nekem pont forditva történt, én csaltam meg a párom mégis élvezem a wife sharing dolgot ( jó nem teljesen ugyan az)

2023. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt összejöttünk a mostani feleségemmel, ketten versengtünk érte elég sokáig egy másik sráccal, végül engem választott.


Izgatónak találtam a gondolatot, hogy vajon mi lenne, ha a régi vetélytárs mégis megkaphatná őt egy éjszakára, és mint kiderült, a párom is. Ebből a fantáziából jutottunk el oda, hogy bevonjuk őt egy cuckold kapcsolatba.


Mivel tudom, hogy az én engedélyem nélkül nem szexelnének, én szabom meg a kereteket, nálam maradt az irányítás, ezért nem tartom megalázónak.

2023. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
74%
23-as-22-es vagyok. Tényleg nincs fogalmam a dolog pszichológiai hátteréről! Kiváncsi vagyok mi az oka,hogy igy oldja meg a párkapcsolati problémáit? Más módszer nincs rá?
2023. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 MazoMaci ***** válasza:
100%
24-es,te komolyan azt gondolod, hogy akkor szexelnek amikor te mondod? Nagyon naív vagy😂😂😂29/L
2023. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

#24-es vagyok, tényleg komolyan gondolom, és egyelőre sztem müködik is.


De lehet, hogy tényleg naív vagyok :D

2023. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

27-es 😅

Ugyan már ..

2023. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
28%

Ajj de lennék már én is Bull.

30, sportos, helyes

2023. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
26%

Én eleve 2F1L felállásban vesztettem el a szüzességemet 15 évesen.


Egy nagyfiú barátom, (tanításképpen) mutatta meg az akkori szerelmemen, h hogyan kell szeretkezni egy lányal 🙂

2023. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!