Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok fontosnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok fontosnak azt lányok, hogy egy pasinak csupasz, rövidre nyírt, vagy szőrös a farka?

Figyelt kérdés
Találkoztam már egy pár olyan véleménnyel, akiknek ez nagyon számított. Azt viszont nem értem, hogy valakinek egy borotvált farokkal mi baja lehet úgy igazán?

2023. aug. 27. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem válóok, mert elfogadom, ha nagy a szerelem, de nekem egy férfi lehetőleg ne legyen kislány. Legyen szőrős, de ápolt. Trimmelve tetszik a legjobban
2023. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Szóval ne legyen dzsungel, csak látszódjon, hogy ott lent is törődjön magával?
2023. aug. 27. 15:05
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
A párom úgy szereti a legjobban ha borotvált vagy max 1-2 mm
2023. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Lehet dzsungel is, de az a legtöbb pasinak nem kényelmes. A legjobban a rövidre vágott (1-3 cm) néz ki számomra.

Levorotválva olyan, mint egy meztelen csiga. Nem szép, ráadásul ha még kipattog a bőre, pirosodik, az még rosszabb. Az is, ha mindenhol máshol szőrös, ott meg van egy kopasz folt lol. Nem látom értelmét teljesen lenyírni, de kinek mi

2023. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
nem igazán érdekel, ahogy neki kellemes úgy hordja
2023. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a barátnő megmondja ... őt zavarhatja aktus közben ha másmilyen :D nekem eddig megmondták. lenyírtam csupaszra és pozitívan értékelték ;)
2023. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Barátomé mindig csupasz, ő így szereti és én is
2023. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem számít, mert mindenben meg tudom találni a szépet, amíg igényes. Az is ebbe a kategóriába tartozhat, ha egyáltalán nem csinál vele semmit, hogy ápolja. Nem mérvadó
2023. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Borotvált legyen

Orálnál is jó

Ez a szőr nélkül kisfiúst sose értettem

Azért egy kigyúrt izmos borotvált testű férfit ne mondjunk már kisfiúnak egy 40 kilós tiszta szőr életében egy órát nem.edzett gyenge férfihpz képest

2023. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Látom, hogy valakinek a szőrösebb, valakinek meg a borotvált jön be.

A 9-es válaszolóval egyetértek, hogy a borotvált az az orálnál is jobb, mert így az adott lánynak is csak plusz kényelmet adhatunk, ha nincs az útjában egy halom szőr.

2023. aug. 28. 00:46
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!