Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok fontosnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok fontosnak azt lányok, hogy egy pasinak csupasz, rövidre nyírt, vagy szőrös a farka?

Figyelt kérdés
Találkoztam már egy pár olyan véleménnyel, akiknek ez nagyon számított. Azt viszont nem értem, hogy valakinek egy borotvált farokkal mi baja lehet úgy igazán?

2023. aug. 27. 14:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Mindig nevetnem kell kicsit, hogy milyen magabiztosan ítélkeznek emberek a szexszel, más testével stb. kapcsolatban, miközben gyakorlatilag puszta véletlen, hogy nekik épp mi az ízlésük.
2023. aug. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Annyiból mindenképp fontos, hogy ha szeretné, hogy szájjal is kényeztessem, akkor legyen csupasz. Ha nem az, nem fogom csinálni neki.

Egyébként ez nyilván másodlagos, de nekem jobban is tetszik ha szép simára van szőrtelenítve.

2023. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

11-es erről eszembejut az exem új pasija.. én utánam ő volt neki a " nagy ő" egy spagetti hajú nyámnyila 50 kg vasággyal, nyúlszemű gyíkhús és ráadásul töketlen palit képzeljetek el. mindennek a tetejében az exem akivel igyekeztem a kontaktust tartani (darabig) az konkrétan nekem írta le hogy nem elég romantikus..nem próbálkozik nála... meghogy olyan más mint én. ez volt 2 éve most házasok :D

ennyit a nők ízléséről meg variálásáról.

2023. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

de a legsúlyosabb ügy ebben a sztoriban nem az.. hogy a srác hogy nézett ki.. vagy hogy ügyetlen volt még az elején.. hanem az hogy a csajszi akit a legnagyobbra értékeltem mindig.. és aki a párom volt 4 évig.. az az új "szerelmét" alázta én nálam -.-

sokk!

ilyenkor elgondolkodik az ember.. mi a faxér töltöttem éveket.. vagy akár csak órákat egy gerinctelen.. a fontos ismerőseit, párját eláruló lánnyal.

ne pletykáljátok így ki az emberetek senkinek.. undorító féreg dolog!

2023. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem is kell ennyire mélyre menni. Feltesznek egy kérdést gyakorin, hogy szőrös vagy borotvált, és jönnek a válaszok, hogy


Fujj, gusztustalan a borotvált

Fujj, undorító a szőrös


Annyi önreflexiója nincs az embereknek, hogy észrevegyék, ez pusztán valami tudattalan folyamatok során kialakult preferencia, magyarul ízlés kérdése, így mint ilyen: esetleges.


Egész más volna azt írni: nekem így tetszik vagy úgy. Lassan évtizedek óta abból áll a gyakori szex része, hogy fúj, undorító egy szakállas férfi, fújjjjj undorító egy borotvált férfi. Nem is értik a felhasználók, hogy ők is csak emberek, ma épp ez tetszik nekik, holnap épp az.

2023. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!