Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány évesen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első orgazmusod, elélvezésed?

Figyelt kérdés
Ha gondolod írd meg azt is hogyan jutottál el a csúcsra.

2023. aug. 28. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Még nem voltam 11. Párnával :D (lány vagyok)
2023. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Kis ovis koromban volt az első párnával 🙈
2023. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem olyan 12-13 lehettem amikor elkezdtem kivertem finoman és új volt az az érzés, hogy valami nagyon kellemeset érzek ami azt az ingert csinálja, hogy egyre jobban verjem és éreztem, hogy mindjárt elmegyek de nem tudtam akkor, hogy ez mit jelent, nem ismertem az érzést sem de nem hagytam abba. Brutálisat élveztem és egyben meg is lepődtem. Szóval én így kerültem a "pokolra" :)
2023. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
12-13 éves korom körül zuhanyzóban sikerült
2023. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rég volt már, akkor még nem volt internet, szóval nehéz volt elképzelni a szexet. 12-13 körül voltam, és az elsőnél nagyon megijedtem, annyira új volt az érzés, ahogy megfeszült a testem. Persze akkor még nem spricceltem, csak kibuggyant egy fél csepp anyag.
2023. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
12 kezemmel
2023. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nem tudom, de elég kicsi lehettem, mert szüleim még nyitott ajtóval engedték csak a fürdést. Vízsugárral lett orgazmusom először, de akkor még azt se tudtam mit csinálok. Csak azt tudtam, hogy jó

Érdekes és ijesztő amúgy, hogy kisgyerekként ilyeneket csinálsz. Mondjuk hallottam olyat is, hogy babáknák is megfigyelhető olyan, hogy odanyúl vagy dörzsöli a nemi szervéz. Csak mert érez valamit. Nem tudom ez kamu-e, de valahol olvastam:D

N

2023. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

12-13 éves voltam.

Egy konkrét lányra gondoltam, de csak úgy alsónadrágban "nyomkodtam", masszíroztan a farkam. Aztán merevedésem lett, után egyre jobb érzés lett, ahogy a csaj szűk farmerjára és puncijára gondoltam és csak masszíroztam a farkam.

Aztán hirtelen egy kellemes, mélyről jövő bizsergés és szinte " átlőttem" az alsógatyámat, akkorát élveztem.... első pillanatban azt hittem, hogy ajjaj bepisiltem...de utána hamar helyére került a dolog.

2023. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Orange22 ***** válasza:
93%

42F


Hetedikes voltam, 13 éves. Az egyik szép osztálytársnőmre gondoltam, lassan, egyenletesen csináltam, egy kézzel, és amikor jött az érzés, tudtam, hogy ez most valami rendkívüli! Az is lett! És aznap még kétszer! :-)


Slusszpoén: azóta eltelt majdnem 30 év és a lánnyal azóta is tartjuk a kapcsolatot - de nem tud erről. Elmeséljem neki...? :-)

2023. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

későn, 14 elmúltam.

általános iskola utáni nyáron még középsuli előtt és nagyon aggódtam, hogy mi van, ha éretlenül megyek az évkezdő táborba. :))

szinte minden osztálytársam már túl volt rajta hetedik-nyolcadik osztályban, ottalvós kirándulásokon ment a csattogás bőszen, nekem meg a vége nem...


aztán egyszer nedves gatyában keltem és nagyon boldog voltam tőle. :D

2023. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!