Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden pasinak és minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasinak és minden reggel feláll a farka?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 22:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem minden reggel, de szokott sokat állni ébredéskor
Nem minden pasira jellemző, de sokra
75 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Abban a korban amikor egy fickót pasinak nevezel, abban a korban igen.
2023. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rocco20 ***** válasza:
77%
Nekem igen.
2023. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Kénytelen vagyok kiverni
2023. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Nekem a nunim áll fel. 😁

(kérek privátot)

2023. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Lányként nekem nem áll fel minden reggel.
2023. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Aki egészséges annak van éjszakai merevedése. Éjszaka az egyes REM ciklusok végén többször megmerevedik-elernyed. A kérdés csak az hogy pont az egyik ilyen ciklus végén ébredsz-e a vekker vagy sem.
2023. szept. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem áll fel minden reggel. Leginkább akkor szokott, ha úgy ébredek, hogy nagyon kell pisálnom.
2023. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon ritka, amikor nem úgy ébredek fel, előfordul ha pl. felborítom valamilyen okból a megszokott alvási ritmusomat.
2023. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

52 éves vagyok, de mai napig előfordul éjjel vagy ébredéskor a merevedés. Nagyban függ, mennyi szexben volt részem vagy attól, mit álmodtam. Az én szexadagom manapság napi, kétnapi legalább egy kielégülés, egyedül vagy partnerrel. Fiatalon persze jóval több volt, megesett, hogy egy éjjel 6-7 menet is belefért (szexpartin), az átlag egy - két naponta 2-3 menet volt.

Manapság nem a merevedés elérésén érezhető az öregedés, hanem az együttlét folyamán a merevedés fenntartásán. Ha nincs kellően nagy inger, lelki vagy fizikai, akkor szex közben hajlamosabb lankadni, pl. amikor én foglalkozom a partnerrel. A legnagyobb változás szexuális életemben, hogy nejem évek óta nem igényli az intimitást, így pár éve szeretőknél kell keresnem a kellemes órákat. Pedig kapcsolatunk hajnalán nagyon tüzes volt feleségem is, olykor még nálam is több szexre volt igénye. Akkoriban akár egy tucat pasit is bevállalt volna egyszerre. Hármasban, négyesben is benne volt akkoriban.

2023. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
AZ enyém már nem , 84 F.
2023. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!