Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csinálnátok ha egyik reggel úgy ébredtnétek, hogy olyan előnytelen külsővel rendelkező túlsúlyos és idős nő lenne belőletek hogy nem kellenétek egy pasinak sem?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 16:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Lefogynék és kihoznám magamból a maximumot. :)
2023. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Basszus 1-es szó szerint a számból vetted ki a szót, leírtam konkrétan ugyanezt, csak küldés előtt ráfrissítettem még egyet az oldalra és akkor láttalak. :)

Na szóval dettó, mint az 1. És semmiképp nem sírnám tele napi szinten az oldalt.

2023. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Felébrednék.

Ez azért nem így zajlik a valóságban.

2023. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Elgondolkodnék, hogy vajon hol voltam, mit tettem, amikor felszaladt az a sok plusz kiló és ennyire megöregedtem.

Csak mert olyan még nem történt a világon, hogy valaki ne lett volna jelen amikor ezek történtek..


Egyébként meg lefogynék és keresnék párt a korosztályomban.

De az is lehet, hogy lefogynék és nem keresnék párt. Lehet öregen már nem annyira prioritás, hisz jövőt már nem fogunk nagyon építeni.

2023. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Az öregségen nem tudnék változtatni, de lefogynék, ahogy már megtettem azelőtt is.


Bár lehet pár napig élvezném a láthatatlanságot, amit a túlsúly hoz magával.

2023. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Mivel soha nem annak alapján határoztam meg saját magam, hogy "kellek-e" egy férfinak vagy sem, ez a része továbbra sem érdekelne. Ráadásul, mivel ez egyáltalán nem foglalkoztat, nyilván nem is álmodnék ilyesmit.
2023. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Előbb-utóbb mindenki ronda lesz és öreg, és bele is nyugszik szinte mindenki.
2023. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Speciel ő öreg, de rondának egyáltalán nem nevezhető.

2023. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Ma reggel is ez történt, a szokásosat csináltam: kinyomtam az ébresztőt, kimentem a mosdóba, elkezdtem készülődni.
2023. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Minden reggel így kelek. Felkeltem, készülődtem, mentem dolgozni.
2023. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!