Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó kolléga vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó kolléga vagyok?

Figyelt kérdés

Munkahelyen volt egy kolléga akit ismertem ugyan, de jóban nem voltunk.


A feleségét egy másik részlegen viszont ismertem. Mivel egy helyen dolgoztunk a csajjal k**erülnt, hogy nem vagyunk közömbösek egymásnak így megesett, hogy az egyik éjszakás műszakban megdugtam. (Iszonyatosan szerette a csaj popsiba.) Spriccelve élvezett. Minden ruhám nedves lett. Majd a dolog végeztével mentem át a másik csarnokba ahol a férje is dolgozott. Beszélgettek ott egy páran. Köztük a férj is. Na és persze a kefélésről. Ő is közbeszólt, hogy a Ő asszonya is milyen rendes felesége van stb... körülbelül ekkor értem oda. Mire megkérdezték merre voltam. Válaszom az volt, hogy dugni. Mindenki röhögött. :) Erre a férj beszólt nekem. Ja és közben lehugyoztad magad. Erre én csak mosolyogtam egyet és otthagytam őket. Gondolván... ej ha tudnád, hogy épp a feleségedet dugtam seggbe és ő spriccelt össze mindent Te nagyszájú fasz. :)



2023. szept. 4. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Most keltel fel es ezt almodtad? Csak minek kiposztolni ide az almaidat.
2023. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Munkáltatói szempontból egy álom munka erő lehetsz !!!
2023. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon élénk képzelőerő
2023. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Azt hiszem, mára elég az internetből...
2023. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez igaz. Ne felejtsd el, hogy a gyárakban dolgozik pár primkó akik simán megcsinálnak ilyet.


Még nagyon régen dolgoztam egy gyárban 6 hónapot és ott is volt egy roma srác egy roma csajt dugott a wc-ben. Az ő szintjükön ez teljesen normális.

A higénia az nem számít ők ösztönből tólják és még büszkék is rá.

2023. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha értem. Szóval láttál egy videót és rárántottál...
2023. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit még kifejtenéd jobban egész szép fantázia lehetne belőle.
2023. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik a történet, tényleg.

Jó kolléga vagy!


Te még soha senkit nem dugtál popóba, úgy érzem.

2023. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!