Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem alap egy nő számára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem alap egy nő számára az orális szex?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már velem, hogy azt mondta egy lány, hogy ő biztosan nem veszi a szájába. Velem lehet a gond? Ez manapság már annyira alap szerintem.
2023. szept. 9. 18:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
34%

Minek ferdítesz 20?! Hol volt egyáltalán arról szó magáról a behatolásról?? A nő sem a behatolást utasította vissza, hanem az orált, nem kéne a szezont a fazonnal keverni. A szex ugyanis behatolással jár. Amelyik férfi ezt elutasítja, ergo egyáltalán nem akar aktust, az jó eséllyel aszexuális, amihez szíve-joga, csak keressen olyan nőt, aki szintén aszex.

Tehát ne említsük már az orált meg a behatolást egy lapon, mert nagyon nem ugyanaz.

2023. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
20-as, ha ezt közlöd előre, semmi gond nincs vele. Olyan párt kell keresni, aki egyetért veled ebben.
2023. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

"Volt néhány exem, akik folyton nyaggattak vele, meg a miértet akarták tudni. Nem értem, mire mennek vele, ha tudják, hogy miért nem?"


Meg akarják magyarázni, hogy miért vagy hülye. Még nem született meg olyan férfi, akit a miért ne azért érdekeljen, mert vitatkozni akar vele.

2023. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

23. De úgysem tud meggyőzni(bár tudom, hogy sok nő hagyja magát rábeszélni).

Velem az a "baj", hogy ha valamit "megkóstolok" és elsőre elkap az undor meg a hányinger, akkor többet a számba nem veszem. Akkor sem, ha egy másik alkalommal más készíti el. Így vagyok a farokkal is.

Egyszer elégítettem ki valakit orálisan, elég volt egy életre.

2023. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

24, teljesen egyetértek, nekem se megy.


Ő nem tudja, hogy nem tud meggyőzni. Pont azért, mert sok nő félelemből/megszokásból/akármi miatt nem mer nemet mondani, és azt hiszik, durcival, "akkor nem is szeretsz igazán"-nal mindenkit bele lehet zsarolni.

2023. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

“Hol volt egyáltalán arról szó magáról a behatolásról??”

Na én elengedem, itt valaki hülye nagyon :)) Olvasd már vissza…

20as voltam

2023. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Bizony 26, az a hülye pedig itt éppenséggel te lennél. :)

Az szerintem inkább ne minősítsen másokat, aki képes olyanokat leírni, hogy "Csak ugye a feminizmus azt hozta be, hogy nem muszáj, csak ha akarod, meg ami neked is jó". Ez nem feminizmus, ez a NORMÁLIS, hogy senkire nem erőltetünk rá semmi olyat, amit nem akar, lévén a szex még mindig a kölcsönös örömszerzésről szól.

Szexelni tökéletesen lehet orál nélkül is, ellenben behatolás nélkül nem, mint ahogy normális kapcsolat nagyon is jól tud működni orál nélkül, szex nélkül viszont annál kevésbé, tehát csak egy agyilag igen korlátolt egyed akarja a kettőt összehasonlítani és egy szinten emlegetni. Mindazonáltal egész nyugodtan meg lehet a tagadni a behatolást is, csak keresni kell hozzá aszex társat, aki szintén nem kíván nemi életet élni. Nagyon bonyolult, ugye? :)

2023. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

“Szexelni tökéletesen lehet orál nélkül is, ellenben behatolás nélkül nem, mint ahogy normális kapcsolat nagyon is jól tud működni orál nélkül, szex nélkül viszont annál kevésbé, tehát csak egy agyilag igen korlátolt egyed akarja a kettőt összehasonlítani és egy szinten emlegetni. “


Na végre a lényegre tapintottál. Csak azért kell megkülönböztetni a 2 dolgot, mert te azt mondtad, jól értelmezem?


Amit pedig az utolsó bekezdésben írtál… Hát hajrá :)

2023. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ha azt mondod a legtöbb embernek, hogy SZEX, akkor pénisz-vaginába szexre fog gondolni, mint alapra. Ezt nem a válaszoló döntötte el, ez az alap szex.


Egy párkapcsolatban a PIV szex alap. Ha elkezd egy férfi és egy nő ismerkedni, számítanak rá, hogy egyszer a pénisz a vaginába kerül. Persze léteznek aszexuális, egyéb "szürkeszexuális" emberek, akik alapból hasonló emberekkel ismerkednek, vagy előre közlik, hogy nem lesz PIV szex, mert ők is tudják, hogy az az alap.


Játszhatod a hülyét, nem tudom, mi értelme.

(Amit fent kifejtettem, hogy vitatkozz. Nem számít a logika, a ráció, csak vitatkozni kell.)

2023. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem, te igen ostoba, nem azért mert én azt mondtam, hanem mert a szex az behatolást jelent, ez az alap. Mint a 29 is írta, ha valakinek azt mondod szex, akkor egyértelműen behatolást ért alatta, hisz ezt jelenti. Az, hogy te nem vagy képes agyilag ezt felfogni és nem érted, h mi a különbség az orál és a behatolás között, se azt h ez a két dolog messze nem egy “fajsúlyú”, az téged minősít. :)
2023. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!