Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakibe nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe nagyon szerelmes lennél, eltántoríthatna tőle az, ha számára az orális szex annyira kellemetlen élmény lenne, hogy nem csinálnátok egyáltalán?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 13:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem tudom... én szeretek nyalni, tehát lehet, hogy eltántorítana... :D
2016. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
26%
Nem! De abban is biztos vagyok, ha ő is nagyon szeretne engem, akkor szép lassan fokozatosan változtathatnánk a dolgon.
2016. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy olyan a gond, hogy nem lehet változtatni, és már próbált változtatni, és nem sikerült.
2016. aug. 7. 13:22
 4/30 anonim ***** válasza:
47%
Oké értem. Én tudok annyira szeretni valakit, hogy ez engem ne zavarjon, még annak ellenére is, hogy ez az egyik kedvenc érintkzési fajtám a szexben
2016. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%

Biztos hogy nem mennék bele.

Az orális szex számomra alap és mindig is az lesz.

2016. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
77%
Engem nem zavarna nem ezen múlik egy jó kapcsolat
2016. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna ha ő nem csinálja. Jobban szeretem adni, kapni viszont egyáltalán nem.


F

2016. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Akiknek ez ennyire fontos, hogy így bele sem mennének kapcsolatba, mennyire az elején szoktátok ezt tisztázni azzal, akivel ismerkedtek? Egyáltalán szoktátok tisztázni, vagy alapnak tekintitek, hogy ez a másik félnek is legyen alap, és akár szakítanátok is, mikor már érzelmek is kialakultak, ha kapcsolatban derül ki, hogy a másik félnek ezzel gondjai vannak?
2016. aug. 7. 13:36
 9/30 anonim ***** válasza:
48%
Ám legyen, de akkor ő sem kap cserébe ilyen jellegű dolgoit.
2016. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
16%

Igen, eltántorítana. Volt már olyan kapcsolatom, ahol a lány nem volt szinte benne semmiben és őszintén szólva nem akarok újra szenvedni.


Oké, hogy ha nagyon extrém dolgokat nem akar csinálni, de azért egy orális szex ne legyen akkora probléma.


Mondjuk mindezt mondom úgy, hogy ha szerelmes lennék, valószínűleg még az se zavarna, ha egyáltalán nem szexelnénk. Tök tudja.

2016. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!