Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből meg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csicuki kérdése:

Szerintetek ebből meg lehet élni? Mármint ha csak valaki láb képeket posztol?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 14. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
nem
talán
ahhoz dugni is kell
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez harmat gyenge szerintem
2023. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megélni nem hiszem, de biztos lehet belőle pénzt keresni. Sajnos sok idióta férfitársam van aki ilyenekért fizet. Ezért nem lehet már személyes találkozókra lányt találni, mert inkább elmennek of-re.


Ami a szavazásodat illeti, dugni nem feltétlenül kell, én például szexmentes fétisért szoktam fizetni, de csak személyes találkozóval.

2023. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Arccal vállalja illetve készít privát képeket kérésre, akkor oké.

Én is fizettem már ilyenért.

De hogy arc nélkül posztolgat...

Én biztos nem fizetnék érte.

2023. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nincs nagy értelme, mert valóban gyengus, igénytelen.
2023. szept. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mitől lehetne igényesebb egy ilyen oldal szerintetek?


Mármint értem a gyenge részét arc nélkül van de gondolom más is zavar benne nem csak ez.

2023. szept. 14. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Személyes tali és úgy talpnyalás. Úgy legalább megéri mert érzem érezhetem maga a bőrt, talpat, ujjakat. Egy talpképet nézve nem igazán élvezetes a lábimádat. Mindegyik csak így akar meggazdagodni... Személyes tali.. ja az már nem pálya és tabu...
2023. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ csillagom kinek... és hogyan csinálja. Ha egy ismert, százezres-milliós követőtáborral rendelkező nő lennél akkor igen. Ismeretlenként, pláne hogy csakis lábképeket posztolsz viszont nem. Naponta tucatszám nyitják a fiókokat a fiatal, csinos nők akik tűpontos képeken, videókon mindent is megmutatnak / bevállalnak a fizető kuncsaftok kedvéért. Velük kellene versenyezned a fizető vendégekért.

Te is látod, hogy nem megy - ez a hirdetésed sem fog egyetlen fizető vendéget sem hozni. Ebből nem fogsz megélni.

2023. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Azt értsd meg, hogy arc nélkül semmit nem ér, mert talpképekkel tele a net.
2023. szept. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!