Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Red flag ha egy nő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Red flag ha egy nő csak magáról posztol képeket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mindig posztolja mit ír neki a horoszkópja, mit dobott ki neki a facebook sorsgép, "milyen a lelke", a jövője, ezen elmélkedik várja a reakciókat. Sokat sajnálkozik, sok szomorú klippet tesz fel.

Egy nap több képet tesz fel különböző pózokban.


2023. júl. 26. 08:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az. Önértékelési problémákra utal.
2023. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki sokat posztolgat, az önmagában red flag.
2023. júl. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem tűnik kiegyensúlyozottnak. Egyszer nagyön boldog maskor nagyon szomorú, es ezeket folyamatosan posztolja mikor hogy érzi magát.
2023. júl. 26. 08:39
 4/28 anonim ***** válasza:
Depressziós.
2023. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát ilyenkor az exének csinálja, vagy valakinek akinek így üzenget. Biztos nem számára érdektelen, ismeretlen embereknek.
2023. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azt mondja kapcsolatot akar, de ezek az érzelmi hullamzások riasztóak. Meg maga a kitárulkozás is, ha pl. aznap összeveszünk akkor rohan a facebookra majd es valami lehangoló idezetet olvassak ami rám utal? köszi de ehhez én túl öreg vagyok már.
2023. júl. 26. 09:13
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapból red flag, ha valaki a facebookon éli az életét. Amit leírsz, az meg elég gáz.
2023. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Rám telefonált a múltkor, hogy nem láttam a posztját, mondtam, hogy nem, erre megsértődött.
2023. júl. 26. 10:00
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Uhh kva gáz. Ismertem egy csajt, akinek havi 1-2x új profilképe volt és mindig amikor kitette akkor írt rá az ismerőseire, hogy azok észrevegyék és lájkolják. Szánalmas.
2023. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az összes ismerosomrol elmondhato akik ilyen posztokat ontenek a falukra, hogy ok a legtompabb kesek a fiokban. vagy nyuggerek.
2023. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!