Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek elélvezett vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elélvezett vagy sem a barátnőm? Csak komoly válaszokat várok.

Figyelt kérdés
A barátnőmnek én voltam az első partnere. Amikor az ujjammal vagy a nyelvemmel izgatom a csiklóját egy kis idő múlva elkezd remegni a lába elég rendesen! utána meg már hiába izgatom nem élvezi már annyira.( a lábremegés csak a csikló izgatásánál jelentkezik). Van amikor szeretkezés közben úgy érzi majd bepisil és látszik rajta hogy rettentően élvezi szó szerint a falat kaparja, vonaglik az ágyon, alig tudom követni a nyelvemmel és mikor már nem bírja tovább(úgy érzi bepisil) azt mondja hagyjuk abba. Szerintem fél az orgazmustól! Szóval csak annyi hogy milyen fokozatok vannak nálatok amíg eljuttok a csúcsra? A pisilés érzés már orgazmus közeli állapot? Mit tegyek hogy végre neki is legyen rendes orgazmusa? nálatok is ilyen nehézkesen ment az első örömmámor? (Már kb. fél éve szeretkezünk)
2010. okt. 17. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kor?
2010. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha remeg a lába túl erősen csinálod. a pisilésérzés lehet a hüvelyi orgazmus jele, de ott sem írtál olyasmit ami arra enged következtetni h orgazmusa lenne.
2010. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is fél az orgazmustól. :) Esetleg lehet, hogy neki meglenne a spriccelős orgazmus - ez pusztán egy kósza feltételezés -, és kellemetlennek érezné. Lazítsd el, és mondd neki, hogy nyugodtan élvezze, ahogy csak akarja.
2010. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 klon ***** válasza:
0%
Igen el ment.
2010. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A bepisilés-gyanús érzésnek nehézen engedi át magát az, akinek ilyen az orgazmusa... hiába, vagy küzdj meg érte és akkor is folytasd, amikor rádszól, vagy üljetek le és beszéljétek meg.

Engedje az érzést elszabadulni, max mostok ágyneműt!

Ez sokat segít.

:)

2010. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 X. Maté ***** válasza:
0%
Jó ha élvez, bár nem vállalnám be, hogy az arcomba élvezzen...
2010. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ez de jellemző:D persze a te nőd csak tűrje ha az arcábaélvezel ugye?:D
2010. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"ez de jellemző:D persze a te nőd csak tűrje ha az arcábaélvezel ugye?:D"


Nyugi, szerintem ő itt a véleményükkel a kisebbségben lévőket képviseli. :)

2010. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A barátnőm 16 éves, 15 volt mikor elvettem a szüzességét. Amit tanácsoltak hogy akkor is folytassam mikor rám szól, volt már ilyen és tetszett is neki csak egy kis ideig és utána eltolt magától. Én szeretném "erőltetni" de azt nem szeretném, hogy azt higgye erőszakoskodok vele!!
2010. okt. 17. 17:09
 10/14 A kérdező kommentje:
hát igen szerintem is attól fél, hogy bepisil. Mondtam neki hogy, csináljon amit akar, de nem merte. Pedig még az ágyneműt is kimostam volna zokszó nélkül :-)
2010. okt. 17. 17:14
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!