Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek elélvezett vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elélvezett vagy sem a barátnőm? Csak komoly válaszokat várok.

Figyelt kérdés
A barátnőmnek én voltam az első partnere. Amikor az ujjammal vagy a nyelvemmel izgatom a csiklóját egy kis idő múlva elkezd remegni a lába elég rendesen! utána meg már hiába izgatom nem élvezi már annyira.( a lábremegés csak a csikló izgatásánál jelentkezik). Van amikor szeretkezés közben úgy érzi majd bepisil és látszik rajta hogy rettentően élvezi szó szerint a falat kaparja, vonaglik az ágyon, alig tudom követni a nyelvemmel és mikor már nem bírja tovább(úgy érzi bepisil) azt mondja hagyjuk abba. Szerintem fél az orgazmustól! Szóval csak annyi hogy milyen fokozatok vannak nálatok amíg eljuttok a csúcsra? A pisilés érzés már orgazmus közeli állapot? Mit tegyek hogy végre neki is legyen rendes orgazmusa? nálatok is ilyen nehézkesen ment az első örömmámor? (Már kb. fél éve szeretkezünk)
2010. okt. 17. 16:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem orgazmusa volt.. amikor nekem van, én is mindig ilyen vagyok! :D
2010. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
igen, amikor orgazmusom van, akkor én is ilyen vagyok, csak nem remegek, inkább megfeszülnek az izmaim. és néha én is eltolom a barátomat utána, mert ha rögtön orgazmus után odanyúl, akkor az inkább kellemetlen, mint jó.nekem legalábbis.
2010. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát ezt a lánytól kellene megkérdezni. Ha orgazmusa volt azt biztos hogy észrevette, nincs olyan hogy nem biztos benne.

A remegés meg lehet attól hogy erősen csinálod, vagy csikis neki, én is akkor remegek. Mikor elélvezek akkor inkább csak megfeszítem az izmaimat. Szóval szerintem nem élvezett el, csak közel volt. Beszélgetni kéne miközben nyalod, mindig megkérdezni hogy most jó-e, többféleképpen is kipróbálni a nyelveddel, és ami nagyon bejön neki azzal végigcsinálni, nem jó ha sűrűn váltogatod :)

2010. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat
2010. okt. 21. 19:02
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!