Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagy hátrány egy lánynál, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány egy lánynál, ha csak annyi pozitív van rajtam, hogy nagy mellem?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodni jöttem, de tisztában vagyok magammal. Az arcom maximum átlagos, hosszú orrom van és nagy homlokom, pattanásos vagyok mindig, bármit csinálok az arcommal. Alakra annyi pozitivat tudok mondani, hogy nem vagyok elhízva és túl vékony sem vagyok, derekam széles. Fenekem viszonylag széles, de lapos. Az egyetlen pozitívum, hogy nagy melleim vannak, többen dícsérték már, haverok, barátnők, de azon kívül semmi olyat nem tudok magamon elmondani, ami tetszene, vagy másnak tetszene. Férfiak, ha rám néznek csak a melleimet nézik, ha kirakom. Szerintetek ez ciki, vagy legalább örüljek, hogy melleim vannak? Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal, vagy kevés ahhoz két mell?
2023. okt. 7. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ha vki kimondottan a nagy melleket szereti, annak te biztos tetszenél,úgyhogy azt simán pozitívumnak fogd fel ;)
2023. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan lány, akin csak egyetlen pozitívum van. Rajtad is biztosan sok pozitívum van, csak lehet, hogy még nem vetted őket észre!
2023. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én nem a lány mellei alapján dönteném el, hogy összejönnék-e valakivel vagy sem. Hanem a személyisége és az alapján, hogy tetszik-e.


Önmagában a "nagy mell" nem egy elvárt dolog a férfiaknál és sokak inkább úgy vannak vele, hogy legyen kicsi de formás.


Összessegében szerintem nem a mellméret pont egy olyan dolog ami nem számít, külsőre pedig biztos van rajtad még olyan ami vonzó tud lenni. Egy nő teste nem csak a két mell és a fenékből áll.

2023. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan mint a farokméregetős lúzerek esetén.

Tanulj jól, végezz egyetemet, dolgozz és sportolj keményen. Akkor fogsz normális pasival összejönni.

Ha csak dugatni akarod magad akkor tárgytalan amit m9ndtam.

2023. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bejon a domináns szerep, akkor nekem nem számít, hogy milyen vagy...
2023. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érvényesítsd a tulajdonságot érdekeid szerint, ha már van, - így legalább sokszor lehetsz te a befutó mellbedobással!
2023. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember akinek csak egy bizonyos testi adottsága lenne jó. Mindenki egyedi, megismételhetetlen. Te is az vagy. Add mindig magad, ne akarj másnak látszani. Szeresd magadat, hidd el ez kisugárzik és téged is szeretni fognak. És akkor biztosan megtalálod azt a pasit aki nem csak a szép melleidet szereti, hanem téged...amilyen vagy. :)
2023. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!