Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire hatrany egy lanynal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatrany egy lanynal ha fiatalon kopasz vagyok? (Kopaszodok es lehet nemsokara le kell borotvalnom :c)

Figyelt kérdés
Most meg nem veszes de gondolom hamar az lesz:c

2018. jún. 14. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem kimondottan tetszene
2018. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kerlek irjatok eletkort, mert kivancsi vagyok. Nem foglak zaklatni
2018. jún. 14. 19:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Vészes nagyon. Ha nincs arcszerkezeted a kopasz fejhez, akkor valószínű annyi a csajozásodnak is. Én is ebben vagyok amúgy , de szerencsére nekem nem kopaszodott meg , hanem csak megritkult és 40 vagyok már tehát meg állt ez a folyamat már évek óta, de nekem szerencsém van, mert így is tetszem a nőknek sőt egy teljesen új kategóriás nők léptek be, mivel sportoltam egész életembe így régen sem volt fura , ha lenyomta a sérót. Nekem nem vészes amúgy , ha akarom télem megnövesztem és még, mindig belehet lőni, de amíg megnő az a folyamat nem szép :D így marad mindig a kis haj. Mondom, ha neked is van fejed hozzá meg sportos alakat vagy és még van kisugárzásod is nem lesz baj. Nem tudom mennyi vagy amúgy és neked elmegy e teljesen a hajad vagy sem.
2018. jún. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
19 vagyok es sportos alkat, eleg magas is szerencsere, de arcszorzetben nem bovelkedem (meg?) Es nagyon keson ero voltam/vagyok ezert is furcsallom hogy kopaszodom. Eddig suru eleg hosszu hajam volt es eleg jokepunek tartanak. Fejformatol felek hogy nem az igazi.
2018. jún. 14. 19:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Férfiasan kopaszodtok, vagy mindenhol?
2018. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19 az elég korai kopaszodáshoz szerintem. Én 28 évesen vettem észre , hogy ritkul, de innen még vagy 35 éves koromig kis trükkel ugyanúgy belőve hordtam a hajam. Majd váltottam a kis lenyírt hajra alul nullásra nyírom, fenn meg 0.5-0,7 mm-re. Ha ez a karimás kopaszodásod van, akkor lehet elmegy az egész fenn full kopaszra neked.
2018. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ferfiasan bizony. Es hat igen eleg korai de sajnos elo szokott fordulni. Mjndig is ez volt a legrosszabb remalmom:D
2018. jún. 14. 20:04
 8/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, tudsz mit csinálni vele? Nem.

Fogadd el, ez van. Aki csak emiatt lepattint, az felszínes pcsa.


De ha nem parázol erre rá, nem hinném hogy gondot jelentene bármelyik csajnak.


Szerintem egyáltalán nem gáz.

2018. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mekkora a cerkád..?
2018. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyeld, ha körbenézel a világban vagy csak kimész az utcára és figyeled az embereket 10 emberből tuti 6 kopaszodó vagy már kopasz. Egy a lényeg, ha megkopaszodsz ne hagyd meg a karimát alul , mert az igénytelen vagy nem próbáld áthúzkodni az egyik oldalról a másikra a hajad, mert az még a karimánál is csúfabb :D Ez van ezt kell szeretni. Ha felmenőid között voltak kopaszodók, akkor ez van ezt örökölted.
2018. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!