Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Domináns lehet ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns lehet ha egy férfi böfög egy nő társaságában? Pl közös lakásban. Nem az arcába de pl saját vagy másik szobában v egyedul a konyhaban? Ugy ertem ezt h a nonek osszeszorul ilyenkor a gyomra kicsit h hu itt van egy nagy kan aki nem szegyellos?

Figyelt kérdés
Persze abban az esetben ha a ferfi jol nez ki!
2023. okt. 10. 10:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, domináns
Nem, nem domináns
12 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ugy ertem ezt h ha a nok akikkel most egyutt lakom nem vesznek annyira figyelembe. Akkor ilyenekkel vissza lehet kicsit dominálni?
2023. okt. 10. 10:04
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miafasz???
2023. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2023. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezen erteni? Ha leszarod h ott van egy no es bofogsz ahogy jolesik az ferfias es dominans nem? Ez a kerdes.
2023. okt. 10. 10:08
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Az csak seggfej...
2023. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Az egy gyökér.
2023. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ez nem dominancia ez bunkóság.
2023. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ok
2023. okt. 10. 10:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább bunkóságnak, igénytelenségnek mondanám, ami majdhogynem ellentéte a dominanciának. A domináns nem azt jelenti hogy mindent és mindenkit leszar, és valami felsőbbrendű lénynek képzeli magát, ezt a képet verd ki a fejedből.
2023. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Most mondod, hogy kimegy egy másik szobába. Ez kifejezetten illedelmes. Ezt pont a bétákra szokták rámondani. Bár szerintem azért ha nem vagy bunkó paraszt attól még nem leszel béta, vagy a görög abc bármelyik másik betűje :D


De igen most, hogy így belegondolok. Elképzelem ahogy átjönnek a csajom barátnői a nappaliban beszélgetnek. Én épp a konyhában csinálom a műzlimet és elböfögöm magam. És akkor ennek a beszélgetésnek leszek a fültanúja.

- Hát ez a Gábor... Az ágyban is ilyen csődör? - kérdezte Kriszti.

- Jól kifogtad, bárcsak Józsi is ilyen macsó lenne! - sóhajtott fel Lilla.

- Látnátok amikor fingik. Fúú ma este irgalmatlanul le fogom szopni! - mondta a barátnőm.


Egyébként a valós válasz szerintem nem az, hogy domináns vagy nem domináns hanem hogy nincs köze hozzá. Tehát azért nem igaz hogy biztos hogy nem domináns

2023. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!