Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Domináns lehet ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns lehet ha egy férfi böfög egy nő társaságában? Pl közös lakásban. Nem az arcába de pl saját vagy másik szobában v egyedul a konyhaban? Ugy ertem ezt h a nonek osszeszorul ilyenkor a gyomra kicsit h hu itt van egy nagy kan aki nem szegyellos?

Figyelt kérdés
Persze abban az esetben ha a ferfi jol nez ki!
2023. okt. 10. 10:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Domináns =/= bunkó, közönséges! Ég és föld a különbség!
2023. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom amúgy, furcsa hogy ilyeneken gondolkodsz… De nem hülyeség teljesen a kérdés amúgy.


Ha vissza emlékszem, akkor sok fiatal srác aki népszerű volt a csajoknál, állandóan nagyon hangosan böfögött, meg tudtak direkt is böfögni, de ilyen hatalmasat és undorítót… Én ettől mindig majdnem behánytam és szerintem gusztustalan és primitív.

De volt egy csomó csaj aki nevetett ezen… Lehet, hogy egyeseknek van valami vonzó abban, hogy ilyen alap kulturális normákat könnyedén felrúgnak.


Tegnap is volt a spárban egy “vagány” fulbevalós fiú és mondta a csajának, hogy egyszer ellopott innen egy tiktakot és hogy amiatt bevitték… Én rögtön elkönyveltem magamban, hogy mekkora egy öntörvényes lúzer, de a csaj meg csak nevetett rajta és láthatóan bejött ez neki.

2023. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, aki ilyen röfögős: játszotta sokáig a domináns pasit, aztán öregségére nézve változott a szitu.
2023. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!