Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő dologról: barátnőm anyja és a szex?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnomet a templombol ismertem meg es allitolag penzert sexxel Hotelekbe. Meselt nekem ilyenekrol de nem jon hogy elhigyem. Mikor kimentem vele Klubba, Diszkoba mindig az anya is jott kulonfele pasikkal. En nem szoltam semmit mivel tudtam hogy el vannak valva a szulei. Egyik este nala aludtam mivel az anya egyhelyen dolgozik anyammal es ismerik egymast, nem egyeznek tulsagosan jol. Este elmentunk Diszkoba ujra, es amint mondtam nala aludtam, az anya felhozott ket pasit, a konyhaba ultek egy ideig majd felmesztelenul az anya szobajaba volunktak mindharman. Megkerdeztem a baratnomet es allitolag minden este ezt csinalja. Volt honnan tanuljon. Mi a velemenyetek? Anyam nem tud rola. :| L/19
2010. okt. 18. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát, minden esetre érdekes barátnőd van :D


Nem igazán tudok jó tanácsot adni, ha egyébként értelmes lány, vagy kedves (bár mondjuk pénzért szexelsz, szóval ezek elhanyagolhatók) akkor beszéljétek meg, vagy valami.

2010. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"állítólag pénzért szexel" -- honnan az info, és mennyire tuti? meg akitől hallottad az honnan tudja ilyen jól? nagyon sok a rosszindulatú pletyka főleg ilyen témában. az anyjának meg az ő dolga ha pasizik, h pénzért-e az meg megint csak kérdés, de amíg nincs tuti infod addig ne vádold ezzel..
2010. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Basszus hova kell ennél több info?Ott volt fenn a barátnőjénél és annak volt tanuja,hogy a barátnője anya két pasivel ment be a szobába!!!!!Egy anya nem csinál ilyet a saját gyereke elött föleg nem más gyereke elött!!!!!!
2010. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt megértenem hogy 1 pasival mentek szobára nah de 2?

Az anyuka az oke lehet hogy igen de a lány is?

Volt kitol tanulni az biztos és azt is merem gondolni hogy az anyuka vezette be.

De ha csak pasikkal csináljak pénzért akkor neked nincs miért félned , mert vagy nagyon jó lelkialkatok vagytok ti ketten és megbeszélitek egymást közt a dolgokat mint csajok , vagy nem.

és erre kell rámenned , ne félj vele beszelni ha mar annyira jóba vagytok .

2010. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 klaumanó válasza:
Szerintem tök szégyen az ilyen...Ha az én anyám ilyen lenne,akkor inkább a halál..én letagadnám!és tényleg az h más gyereke elött csinálja...hol van benne a szégyenérzet?
2010. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Baaaaaszki ezt én alig értem.


"Az egyik baratnomet a templombol ismertem meg es allitolag penzert sexxel Hotelekbe."


A barátnőd, aki egyébként templomba jár, mellesleg prosti?


"Meselt nekem ilyenekrol de nem jon hogy elhigyem."


Miről mesélt? Mi nem jon? Vagy jön? Mi az a "jon hogy elhigyem?"


"mindig az anya is jott kulonfele pasikkal"


Mármint az ANYJA. Ugye? Szóval te, barátnőd meg az anyuka egy helyre jártok szórakozni...


"Egyik este nala aludtam mivel az anya egyhelyen dolgozik anyammal es ismerik egymast, nem egyeznek tulsagosan jol."


Azért aludtál nála, mert az anyáitok egy helyen dolgoznak? Mi az a nem egyeznek jól? Nincsenek jó viszonyban?


"Este elmentunk Diszkoba ujra, es amint mondtam nala aludtam, az anya felhozott ket pasit, a konyhaba ultek egy ideig majd felmesztelenul az anya szobajaba volunktak mindharman. "


Ez ugyanaz az alvás? És diszlkó is volt előtte? Egyébként a meztelent Z-vel írják.


És tulajdonképpen mi a kérdés? Hogy a csaj templmba jár és mégis prosti? Vagy hogy szerintem kamu-e ez az egész? (Igen.) Vagy hogy a kérdező kezelésre szorul-e? (Igen.) Nos?

2010. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ejha, kalssz az anyuci? Én is megszúrnám. Meg a bnődet is, de csak ha jól néz ki.
2010. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hol található ez a te barátosnőd???
2010. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1641es vagyok. 1701-nek: attól hogy bemegy 2 pasival nem biztos hogy fizet is érte!! amúgy meg a több infot arra írtam, amit idéztem is, hogy a kiscsaj pénzért a hotelben. arra írta a kérdező h állítólag. erre írtam h honnan az info és mennyire biztos, mert ilyen ki kivel dug című témában rohadt sok a rosszindulatú pletyka.
2010. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!17:01es vagyok!Szerintem tök mindegy hogy pénzért ment-e az anyuka két pasival vagy sem akkor is a gyerek elött ment be 2pasival és ha jól olvastam fél mesztelenül!!!!Ez borszató!!Abban igazad van,hogy több infot kell megtudni a lányról hogy pénzért állitólag hotelekbe mielött itélkezik vagy ilyesmi!!!
2010. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!