Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő dologról: barátnőm anyja és a szex?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnomet a templombol ismertem meg es allitolag penzert sexxel Hotelekbe. Meselt nekem ilyenekrol de nem jon hogy elhigyem. Mikor kimentem vele Klubba, Diszkoba mindig az anya is jott kulonfele pasikkal. En nem szoltam semmit mivel tudtam hogy el vannak valva a szulei. Egyik este nala aludtam mivel az anya egyhelyen dolgozik anyammal es ismerik egymast, nem egyeznek tulsagosan jol. Este elmentunk Diszkoba ujra, es amint mondtam nala aludtam, az anya felhozott ket pasit, a konyhaba ultek egy ideig majd felmesztelenul az anya szobajaba volunktak mindharman. Megkerdeztem a baratnomet es allitolag minden este ezt csinalja. Volt honnan tanuljon. Mi a velemenyetek? Anyam nem tud rola. :| L/19
2010. okt. 18. 16:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
1641es vagyok. ezzel abszolút egyetértek!
2010. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!