Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnék a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnék a férfiak nyalni?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon olvasgatva sokat találkozom vele.


Hogy lehet hogy nyalni nem szeretnek, de elvárnak minden mást a masiktól?



(A kérdés engem nem érint)



2023. okt. 20. 13:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Imádom szoval nem igaz
2023. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
1. Szuper, de más kérdések alatt olvasgatva pont nem ez jön le. :/
2023. okt. 20. 13:31
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Csak azt nincs kedvem kinyalni aki csak úgy félig meddig jön be. Bár ilyen lányokkal már nem fekszem le, ennek köszönhetően 1 éve nem szexeltem:D
2023. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

3. Választás kérdése. :)


Nyilván ha túl magasra teszed a lécet, de te nem vagy Adonisz, így fog alakulni. De egyébként sem kell mindenkivel szexelni vagy kinyalni. Itt inkább más okokról van szó, nem erről.

2023. okt. 20. 13:36
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Imádok nyalni! Nem tudom honnan veszed hogy nem! Mint a kiskutya, csapatom ezerrel a puncikákat! 😛
2023. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%

Az a baj, hogy az átlag, nem ért a nőkhöz, csak az jön le, hogy szopás, aztán beteszi oszt kész.


Én imádok nyaligátorkodni, de am tényleg igaz, hogy sokkal többen nem, mint igen.


Én nem ertem a dolgot, mert én imádom az ízét, az illatát, és azt, ahogy tolják a számba, és megfeszül, bele remeg a test az orgazmusba, és ezt én okozom.


Nekem ez full ego növelés, vissza igazolás, hogy megérkeztem ismét. Jó voltam.


Szóval nem értem azokat, akik ezt nem élvezik, de az ö bajuk, meg a szerencsétlen nőké, akiket velük sodor össze a szél!

2023. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
19%

#4

Hát ezaz hogy a külső vonzalom nem választás kérdése

Már kb minden választható igényemet leadtam, "értelmiségiként" ismerkedtem pl kozmetikussal is, azt is elfogadom ha mentális beteg, de nem tudok azzal mit kezdeni hogy csak a szép nők jönnek be.

Pedig én nagyon próbáltam változtatni ezen, konkrétan volt hogy ott volt az ágyamban a lány, minden vágya volt hogy megdugjam, de egyszerűen képtelen voltam rávenni magam, inkább leráztam

Na mindegy bocs az offolásért

2023. okt. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

6. Igazad van, manapság már kevés az igazi férfi. :D


Köszöntelek 2023-ban. :D

2023. okt. 20. 13:54
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, hogy kivétel vagyok, mert én imádok puncit nyalni.
2023. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek nyalni. nem tudom miert nem szeret aki nem szeret
2023. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!