Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nőkhöz szólna a kérdés! Akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szólna a kérdés! Akik szeretik az Anális szexet, azoknál automatikusan jött az érzés vagy volt valami kiváltója ami ebbe az irányba terelt ( mint lehetőségek egyike ) ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 11:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
36%
10-es milyen érzés volt szendvicsben lenni?
2023. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
26%

#11 Isteni érzés volt, ahogy egyszerre két méretes farok feszítette a lyukaimat, és különböző ritmusban vagy egyszerre mozogtak bennem mint a dugattyúk.

Azóta is szeretek egyszerre két három pasival lenni, és a harmadik a számat tömi be amíg a másik kettő hátulról keféli a lyukaimat :)

2023. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
42%
Sokadik hármasom alkalmával miközben lovagoltam az egyik srácon a másik pasit szoptam. Kivette a számbólés mögém került. Nem tudtam mit akar. De aztán éreztem. Ez volt az első alkalom hogy a popsimba behatoltak. Az első análom dupla behatolás volt. És eléggé élveztem. L
2023. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
22%

12#-es Akkor azòta is rendszeresen hàmas, nègyesezel?


Ugyan azokkal vagy mindig màssal?


Fel szoktàtok venni?

2023. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
21%

#14 Igen azóta is rendszeresen csináljuk hármasban és négyesben, de nem mindig ugyanazokkal a férfiakkal, elég gyakran változik a felállás.

Van néhány videónk az ilyen többesekről, de csak saját használatra, úgyhogy ne is akarjon senki se kunyizni. :)

2023. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
22%

15# milyen idő közönkènt? Nem èrzèkeny utàna a pucid, popsid?


Nem fogok kunyizni videòt csak èrdekel, hogy csinàlod.

Hàny èves vagy? Ismered ezeket a pasikat vagy neten mindig talàlsz ùjabb pasikat?

2023. okt. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
21%

#15 Általában havonta 2-4 alkalmat tudunk összehozni, ritkán többet is.

A puncim mindig érzékeny, mert alapból hüvelyi orgazmusom (is) van.

Neten nem szoktam új beszállókat keresni, ők sajnos szinte minden esetben nagy csalódások voltak, ezért inkább csak megbízható ismerősök ajánlásával próbálok ki új srácokat, de van egy állandó társaság, akik mindig punciközelben vannak hozzám :)

26L

2023. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
18%

17#-es Elkèpesztő vagy!


Csinos vagy? Hogy nèzel ki? Hajad, szemed szìne, melleid mèrete, milyen magas vagy, feszes vagy, kerek feneked van?


Òvszerrel dugnak?

2023. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
4%

#18 Csinos vagyok, és igényes magamra ugyanúgy, mint a partnereimre. Kizárólag a markáns, férfias, és jó testű férfiak érdekelnek, akik intelligensek, és tudják mi kell egy nőnek.

Hosszú barna hajú (egyenes), zöld szemű, és az átlagosnál magasabb vagyok (178cm). A sportnak köszönhetően (röplabdáztam) sportos vagyok, és teszek a jó alakom megőrzése érdekében. D-s melleim vannak és szép feszes kerek popsim :)


Aki privit írt, ne írjon, mert nem válaszolok privikre, mivel a második üzenetben szinte már mindenki fotókat akarna.

De a válaszom: igen, nem csak hüvelyi és klitorisz orgazmusom van, de anális is :)

2023. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
4%

A másik privisnek: nem kva vagyok, csak az élvezetért szexelek ilyen módon, és nem pénzért. Már a feltételezés és az ajánlat is sértő számomra.

Többek között, ezért nem ismerkedek neten, mert sok férfi azt hiszi, hogy pénzért bármelyik nőt megkaphatja.

Ez az esetemben hatalmas tévedés. Mindig én választok :)

2023. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!