Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nőkhöz szólna a kérdés! Akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szólna a kérdés! Akik szeretik az Anális szexet, azoknál automatikusan jött az érzés vagy volt valami kiváltója ami ebbe az irányba terelt ( mint lehetőségek egyike ) ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 11:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
18%

19# Imadom a roplabdas es a kezilabdas lanyokat.


Tenyleg nagyon magas vagy :) En 181cm vagyok.

Ha roplabdazol akkor el is hiszem, hogy feszes a feneked. Nekem volt szerencsem ket kezilabdas lanyhoz es mind a kettonek nagyon feszes volt a feneke es formas is.


En nem irok privatot, mert egyreszt itt is valaszolsz. 2 kulfoldon elek igy felesleges lenne probalkoznom, viszon tetszik, hogy oszinten irsz es erdekel a tema.

2023. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
23%

19# Azt elfelejtettem megkerdezni,hogy mi a kulonbseg az analis es a huvelyi orgazmusod kozott?


Spriccelni szoktal?

2023. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
31%

21,22 Mindkét sporthoz kell egy minimális magasság, én még nem is vagyok magas a többi lányhoz képest, aminek örülök is, mert éppen ezért jóval arányosabb a testalkatom a 190 feletti lányokhoz képest. Feladó voltam, de univerzális járékosként szélső balkezes ütőként, és liberóként is bevethető voltam.

Általában csak azoknak a nőknek van hüvelyi és anális orgazmusuk is, akiknek a klitorisz gyökei, maga a hüvelyük, és a végbelük is jóval több idegvégződést tartalmaz. Enélkül nem lehetséges sem a hüvelyi, sem az anális orgazmus.

Igen, szoktam soriccelni is, ha sikerül a férfiaknak szexuálisan túlpörgetniük egy bizonyos ponton, és a legtöbb esetben sikerül :)

2023. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

23#



Igen tudom, hogy ez mèg nem is szàmìt magasnak ebben a sportàgban.Akkir mèg mindig jàtszol mert azt ìrtad, hogy bevethető voltam.

Milyen szinten jàtszol? Első osztàly?


De akkor kapcsolatban vagy most vagy singlikènt tolod ìgy?

2023. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Párom feldobta az ötletet, hogy próbáljuk ki. Mivel szerencsés alkat vagyok, mert sorozatorgazmusom van hüvelyi szexnél, így első análnál nem csak egy anális orgazmus jött össze.

Azóta havi 5-6 alkalommal van anál.

2023. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
61%
20as nem krva vagy hanem egy magát nőnek kiadó hazug férfi.🙉
2023. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
81%

35# a 17-es válaszban még ezt írtad "Általában havonta 2-4 alkalmat tudunk összehozni, ritkán többet is."


Akkor most mi az igazság?


Van bajszod?

2023. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
16%

#24 Még mindig aktívan röpizek, de már csak NB2-ben, mert elkezdtem a második diplomámért ismét tanulni, és emiatt elkezdtem dolgozni is. Elég volt az élvonalban több mint egy évtized.

Nem vagyok szingli, egy kézilabdás srác a párom, de még nem élünk együtt


#26 Nem haragszom soha a tudatlanokra, csak mosolygok rajtuk, ahogy rajtad is :)


#27 Nincs összesen 35 hozzászólás, szerintem a 25-ösre gondoltál, de ki kell ábrándítsalak, azt a kommentet nem én írtam.

Rajtam kívül sok olyan nő van, akinek nem csak hüvelyi, hanem anális orgazmusa is van :)

2023. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

28# mi a különbsèg èrzèsre a hüvelyi ès az anàlis orgazmus kôzött?


Kipròbàlnàd, hogy kèt farok meg a puncidba egyszerre?


Milyen puncid van? Baba vagy pedig olyan amit szèt lehet nyitni? Ùgy èrtem van kilògò rèsz.


A baràtod rendszeresen rèszt vesz a 3-4- ben?


Engeded, hogy hùzzàk a hajadat?

2023. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Kicsit eltértünk a lényegtől ?!

Ha van közös szimpátia akkor miért nem priviben folytatjátok ?

Persze a hölgy engem is érdekelne 😉

2023. okt. 30. 10:55
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!