Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk nektek is előfordul hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek is előfordul hogy feláll tesi után az öltözöben?

Figyelt kérdés
Nekem nem tul gyakran de észrevettem ha sokat kellett futni vagy nagyon elfáradok akkor igen. Nyilván többiek nem látják mer fal felé fordulok olyankor. De egyszer láttam osztálytársamnak is felállt!!

2023. okt. 23. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Aha, néha megesik, szintén láttam már másnál is zuhany közben. Bár utóbbi nem tesi volt, hanem úszás.
2023. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Serdülő korban teljesen normális ha kb.mindentől is feláll.


De miért kell a fal felé fordulni?

Fiúk vagytok egymás előtt, mit szégyenlősködtök?

2023. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen feláll elég sokszor.

Egyáltalán nem fordulok el. Nem érdekel hogy látják a körvonalát.


Másnak is láttam mereven alsogatyán át, de még zuhanyzáskor is.


18F

2023. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fel szokott, de leginkább zuhanyzáskor, uszodában. Én nem szégyellem, nem szoktam elfordulni, szerintem ez természetes
2023. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hittem homi vagyok ez miatt
2023. okt. 23. 13:03
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Jol hitted mert az vagy ha fiuk kozott felall a kukid
2023. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem attol vagy homi, hogy feláll, hanem attol hogy mire gerjedsz. Ha felizgatott a tornán a lányokon a feszes, szuk nadrág, az ugrálo csecsek, vagy csak felszokott a mozgástol az adrenalin, vagy a hormonok, nos attol felállt, az teljesen normális. De ha egész orán azt várod, hogy láthasd vetkozni az osztálytársaidat, akkor lennél homi. Válaszold meg magadnak melyik áll fent :D De gonolom az elso :D nem vagy homi :D
2023. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Első!
2023. okt. 23. 15:23
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Előfordul ilyesmi, de inkább a zuhany alatt a melegvíz kellemes simogatásától, öltözőben sokkal ritkábban. (És persze nálunk is volt olyan, hogy valamelyik osztálytársunknak látni lehetett, ahogy elkezd emelkedni.) Hogy elfordulok-e a fal felé, az leginkább attól függ, vannak-e mások is a közös zuhanyzóban, meg hogy kik azok.
2023. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Általába úszás meg tesi utáni zuhanyzásfor fordult elő a melegvíz simogató hatásától

Nem nagy dolog max befordultam addig a fal felé

Másokon is láttam hogy meredezik nekik

2023. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!