Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordul, hogy öltözőben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy öltözőben, zuhanyzóban megnézik a férfiak a másik meztelen testét? Mennyire illik eltakarnia magát az embernek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordul. De ezek nagyon primitívek.
2022. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már feltünt párszor, hogy jobban megnéztek. De ha nekik így jó, hát akkor nézzenek. 26F
2022. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 StevenUp ***** válasza:
100%

Engem irritál a közös öltöző. Nem azért mert szégyellem a méretemet hanem mert nem vagyok kíváncsi a vén kö*ögök kókadt f*ára.

Pl a Kecskeméti strandon tök jó az öltöző mert kis zárható bokszok vannak erre amiben egyedül vagy egy lánnyal el lehet férni.

De csomó olyan uszodát strandot ismerek belülről ahova ez a megoldás még nem jutott el.

Legutóbb a Szent Lukács fürdőben ejtőztem Budán és ott nagyban kötöm a cipőmet amikor mellém ér egy dagadt nyugdijjas és mellém felrakta a lábát hogy meg tudja törölni és a fejemtől 20 centire ernyedten himbálózott a szikkadt p*cse.. Ez gusztustalan...

2022. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Férfi öltözőben szeretek meztelen lenni, általában jól elhúzom a zuhanyzást, kifele fordulok, mikor mondjuk kijövök a zuhanyból akkor még meztelenül elkezdek pakolni, hogy minél tovább tudjak meztelenkedni. Fiatal vagyok sokszor megbámulnak, de nem volt még soha semmi.
2022. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eltakarni nem kell magadat, végül is férfi öltözőben vagy, ahol csak férfiak vannak, tehát nem kell szégyenlősködni.


Megnézni meg mindenki meg szokta a másikat. Nem azért mert melegek, hanem ez ilyen ösztönös dolog. Összehasonlításképpen pl. fanszőrzet, méret, izmosságot hasonlítják magukhoz. Meg azért az, amit az ember ritkábban lát (mert hát férfiak ritkábban látnak meztelen férfit, mint meztelen nőt) sokkal érdekesebbnek tűnik.


Persze megbámulni valakit nem illik, de nem kell takargatni magad meg szemet lesütve közlekedni.

2022. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én rendszeresen jártam úszóedzésre és kolis voltam szóval a meztelenség egy öltözőben természetes állapot nekem, sőt a zuhanyzó és az öltöző között sem takargatom magam
2022. márc. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindenkit megnézek öltözőben, tusolóban.

Szeretem látni a másik embert meztelenül, és én is szeretek meztelen lenni, akár másokkal együtt is.

És szerintem egyáltalán nem kéne senkinek takargatni magát a másik előtt.

Mindenkinek ugyan az lóg a két lába között.

24 éves meleg srác vagyok.

2023. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!